Diese Webseite verwendet Cookies

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Reproductie, modern Van Horck 1336
Reproductie, modern Van Horck
Startpreis 30 EUR
Collier met citrien en parels met gouden hanger 481
Collier met citrien en parels met gouden hanger
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Art Nouveau bonbonniere, zilver 88
Art Nouveau bonbonniere, zilver

Ergebnis:

240 EUR

Verkauft
Diverse plated dienbladen 474
Diverse plated dienbladen

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Neogothische lamp 2457
Neogothische lamp

Ergebnis:

70 EUR

Verkauft
Kroonluchter 2450
Kroonluchter

Ergebnis:

50 EUR

Zilveren vaasje 467
Zilveren vaasje
Startpreis 50 EUR
Collier, diamant 81
Collier, diamant
Startpreis 870 EUR
Porseleinen bord 6434
Porseleinen bord
Startpreis 125 EUR
Verkauft
2 Kutani vaasjes 6427
2 Kutani vaasjes

Ergebnis:

60 EUR

Inktstel Pierot 2443
Inktstel Pierot
Startpreis 525 EUR
Verkauft
Zilveren trekpotje 74
Zilveren trekpotje

Ergebnis:

160 EUR

Schilderij, J. van Oosten 1300
Schilderij, J. van Oosten
Startpreis 50 EUR
Schilderij, Leo Stracke 1293
Schilderij, Leo Stracke
Startpreis 75 EUR
Brons verliefd stel 5068
Brons verliefd stel
Startpreis 300 EUR
Terracotta beeld 5061
Terracotta beeld
Startpreis 400 EUR
Ming Dynasty figuur 6420
Ming Dynasty figuur
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Zilver vergulde oorhangers met amethist 431
Zilver vergulde oorhangers met amethist

Ergebnis:

20 EUR

Schilderij, onduidelijk gesigneerd 1286
Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 180 EUR
Verkauft
Lot diverse gouden sieraden 38
Lot diverse gouden sieraden

Ergebnis:

120 EUR

Verkauft
2 Bronzen beeldjes 5054
2 Bronzen beeldjes

Ergebnis:

400 EUR

Verkauft
Gouden Wapenring 31
Gouden Wapenring

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
Twee zilveren koetsen 424
Twee zilveren koetsen

Ergebnis:

60 EUR

Gouden naaiset 24
Gouden naaiset
Startpreis 875 EUR