Monogram EN ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap 20x20cm. Cond.: G
Set Schmuck bestaande uit een hanger en broche double met edelweis, een vergulde bladbroche en een zilveren collier met langwerpige hanger met witte stenen.
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
O. Graf (Duitse School), ets op papier, boerderij met paardenspan en figuren 34x29cm. Cond.: G