Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 3. Juli 2015 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Horloge GG
Startpreis 200 EUR

Horloge GG 585/000, Certina. Horloge met grote vierkant bewerkte kast met een klein rond klokje, 18x18 mm, bevestigd aan een zwarte velourachtige band. Het horloge is mechanisch.

Zilveren koffieservies op dienblad
Ergebnis: 500 EUR

Groot plated koffieservies op groot ovaal dienblad met twee handgrepen, 5 delig, koffiekan met scharnierend deksel Cond:U

Kroontjespen, GG
Ergebnis: 80 EUR

Antieke kroontjespen met gouden 14 karaat tip, en parelmoer. 1e helft 20e eeuw 16cm Cond:G

Oorsieraden zilver tanzaniet
Ergebnis: 25 EUR

Oorhangers zilver 925/000 met tanzaniet en maansteen. Sierlijke oorhangers met een rozet met rond gefacetteerde tanzanieten, blauw/paarsig, en daaronder een peervormige maansteen. Grootte 29x12 mm. To...

2 Porseleinen kandelaren
Startpreis 350 EUR

Twee grote porseleinen 6-armige kaarskandelaars met opgewerkte porseleinen bloemen en musicerende putti, gemerkt A.B. 20e eeuw, minimale chip mogelijk 55cm. Cond.: G

Opalinestel met zilver
Startpreis 150 EUR

3-Delig opaline tafelstel met zilveren monturen en deksels 835/000 MT: J.M. van Kempen en Zonen. Eind 1800 ø ca 8cm hoogte ca 11cm Cond:U

Zilveren gembervork
Startpreis 30 EUR

Zilveren gembervork, 835/000, met gecontourneerde steel en voorzien van fraaie graveringen. MT: A.Kuylenburg, Schoonhoven jl: M 1871 19 cm, ca. 36 gr. Cond G

Broche GG
Ergebnis: 70 EUR

Streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche, 19e eeuws, met filigrain en kwastjes. 40x18 mm. ca. 2.9 gr.

Miniatuur melkkar
Ergebnis: 60 EUR

Antieke zilveren miniatuur, 835/000, van een melkkar. Een melkkar met een man en kinderen. MT J.Verhoogt, Hoorn jl: C 1912 ca. 40 gr 6x3.8 cm. Cond G

Bijbel, gouden slot
Startpreis 225 EUR

Antiek uit 1861 daterend psalmen en gezangboekje, uitgevoerd in blauw velours met Hollands gouden slot 585/000. 9x15x4,5cm Cond:G

Speld als kloksleutel
Ergebnis: 175 EUR

Speld, GG 585/000 met heliotroop. Een antieke speld in de vorm van een soort breidop met aan de bovenkant een ronde heliotroop en aan de onderzijde een opening, lijkt een sleutel van een zakhorloge. m...

Kristallen servetstandaard
Startpreis 70 EUR

Bijzondere geslepen kristallen servetstandaard in de vorm van een hoorn met olijfslijpsel op zilveren 835/000 voet voorzien van fraaie graveringen. MT: C.J.Begeer Utrecht, ca 1870 18x13 cm. 1 chip. Co...

2x Duitse grafiek
Startpreis 20 EUR

Twee Duitse antieke grafieken: 1x 2 landkaarten wereld ca. 1900, 52x30cm. en 1x 18e eeuwse gravure, gezicht op stad Kleef langs de Spruy-graft, H. Spilman sculp 1746, 42x18cm. Cond.: R

J. Haak, eekhoorn
Ergebnis: 110 EUR

J.Haak 1988 eekhoorn op stam, olieverf op linnen 24x30 Cond:G

Zuilen pendule
Startpreis 200 EUR

Franse antieke zuilenpendule met intarsia, verzilverde wijzerplaat, vergulde bronzen ornamenturen en 8-daags uurwerk met halfuurslag, H: 50cm. (lichte fineerschades) Cond.: R-G

Porseleinen adelaar
Startpreis 180 EUR

Grote Duitse porseleinen adelaar omstreeks 1920 Fraureuth, kunstabteilung, wit met goud decor gesigneerd Herm. Fritz 28x31x16cm Cond:G

Zilveren knip-koker
Startpreis 300 EUR

Zeldzame 18e eeuws zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. ca 1750. ca. 38 gr. Lengte 9.5 cm Cond.: G

3 Borden, 18e eeuw
Ergebnis: 500 EUR

Drie zeldzame vroege Chinees porseleinen borden (Kang Xi) met geschulpte omranding en drakendecor (diep-blauw) 17e-18e eeuw. 2x twee minimale chips en 1x 1 minimale chip 3xø21,6cm.

Schilderij op paneel
Startpreis 65 EUR

Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, moeders en kinderen bij school, olieverf op paneel 40x30cm Cond:G

Oorhangers WG briljant
Startpreis 550 EUR

Oorhangers, WG 750/000, met briljanten. WG Ruitvorm met briljant aan de bovenzijde waar een steker aan zit, met daaronder langwerpige U vorm volledig bezet met briljanten. Totaal ca 0.62ct. W/IF Lengt...

Gouden dameshorloge
Startpreis 150 EUR

Zakhorloge GG 585/000 dames model, ø 33.5 mm, gegraveerd Vacheron Geneve. bevestigd aan een onedel collier.

Glansplateel lamp
Ergebnis: 65 EUR

Originele antieke platelen tafellamp, A.L.A. Gouda Holland 380 (ca. 1920). 1 Kleine voetrestauratie, (chip) 45xø24cm. Cond.: G

Collier WG briljant
Startpreis 260 EUR

Collier en hanger WG 585/000 met briljant. Fijn Venetiaans collier met een strakke langwerpige hanger, gematteerde, voorzien van 2 rijen met briljanten, totaal ca 0.08 crt W/SI-P. Grootte hanger 1.4x...

Zilveren veegblik en borstel
Startpreis 200 EUR

Zeldzaam 18e eeuws zilveren veegblik met fraai gedreven voorstelling van putties en vogels met gegoten florale rand met greep. MT Jacobus de Koning, Schoonhoven 1783, met bijbehorende veger met evenee...