Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Henry Schouten 1031
Henry Schouten
Startpreis 2.000 EUR
Ongesigneerd, 17e eeuw 1023
Ongesigneerd, 17e eeuw
Startpreis 2.000 EUR
2 Sitzendorf kandelaars 6000
2 Sitzendorf kandelaars
Startpreis 1.800 EUR
Schilderij, Walraven 1026
Schilderij, Walraven
Startpreis 1.750 EUR
Jan te Wierik 1014
Jan te Wierik
Startpreis 1.750 EUR
Armband, ca. 600 diam. 404
Armband, ca. 600 diam.
Startpreis 1.750 EUR
Herman Brood 1018
Herman Brood
Startpreis 1.600 EUR
Schilderij, vrouwen in park 1011
Schilderij, vrouwen in park
Startpreis 1.600 EUR
Slavenband briljant GG 305
Slavenband briljant GG
Startpreis 1.600 EUR
Penselenvaas met tekst 6274
Penselenvaas met tekst
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
Fam Verte vaas 6175
Fam Verte vaas

Ergebnis:

2.600 EUR

Rode glazuurvaas 6033
Rode glazuurvaas
Startpreis 1.500 EUR
Buffetkast 4009
Buffetkast
Startpreis 1.500 EUR
Schilderij, L. Meijer 1529
Schilderij, L. Meijer
Startpreis 1.500 EUR
Schilderij, schepen bij de kust 1049
Schilderij, schepen bij de kust
Startpreis 1.500 EUR
Jan te Wierik, "De Krog en de Kip" 1036
Jan te Wierik, "De Krog en de Kip"
Startpreis 1.500 EUR
Verkauft
F. Carlebur 1017
F. Carlebur

Ergebnis:

2.250 EUR

Collier, ca. 600 diam. 405
Collier, ca. 600 diam.
Startpreis 1.500 EUR
Briefopener Jade 275
Briefopener Jade
Startpreis 1.500 EUR
Armband WG briljant saffier 28
Armband WG briljant saffier
Startpreis 1.500 EUR
Kersen hoekkast 4015
Kersen hoekkast
Startpreis 1.400 EUR
Boek, Salvador Dali 1044
Boek, Salvador Dali
Startpreis 1.400 EUR
W. de Zwart, Katwijk 1003
W. de Zwart, Katwijk
Startpreis 1.400 EUR
Ring WG vierkant briljant 504
Ring WG vierkant briljant
Startpreis 1.350 EUR