Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Henry Schouten
Startpreis 2.000 EUR

Henry Schouten (1857 - 1927 Brussel), olieverf op linnen, paardenmarkt met vele figuren (topwerk van de maker) 100x80cm. Cond.: G

Ongesigneerd, 17e eeuw
Startpreis 2.000 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, figuren bij drenkplaats en stad op de achtergrond 61x77cm. Cond.: R-G

2 Sitzendorf kandelaars
Startpreis 1.800 EUR

Twee zeer grote antieke Duits porseleinen kaarskandelaars met rozendecors en figuren (Gebr. Voigt Sitzendorf nach 1850). 1 Vinger mist, 1 kandelaar mist een blad en minimale beschadigingen bij bloemen...

Schilderij, Walraven
Startpreis 1.750 EUR

Jan Walraven (Hollandse School 1827 - 1863), olieverf op paneel, meisje met bloemen en hond 39x27cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startpreis 1.750 EUR

Jan te Wierik '96, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasie figuren, 100x70cm., Cond.:G

Armband, ca. 600 diam.
Startpreis 1.750 EUR

Slavenband, goud op zilver, met diamanten. Brede ronde slavenband, ø 15 mm, met vogels, bezet met robijnen en ca 600 diamanten, antieke stijl met scharnier. ca 118 gr ø 55 mm

Herman Brood
Startpreis 1.600 EUR

Herman Brood (Zwolle 1946-Amsterdam 2001) Car driver, met echtheidscertificaat! acryl op linnen 60x60cm. Cond: G

Schilderij, vrouwen in park
Startpreis 1.600 EUR

Raffaele Ragione (1851-1919) Italiaanse school, dames op terras en kinderwagen,olieverf op linnen. 32x20cm Cond:G

Slavenband briljant GG
Startpreis 1.600 EUR

Slavenband, GG 585/000 met briljanten. Massieve slavenband met slag aan de bovenzijde. Een zijde van de slag is voorzien briljanten, pave gezet. De armband heeft een bakslot en een veiligheid. ca 31 g...

Penselenvaas met tekst
Startpreis 1.500 EUR

Grote oude antieke Chinees porseleinen penselen vaas met landschap en figuren decor, teksten rondom, en gesigneerd.Cond:G 16x19x4cm

Fam Verte vaas
Ergebnis: 2.600 EUR

Bijzondere 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Verte vaas met drakendecor, gesigneerd en in goede staat. 32x18 cm.Cond:G

Rode glazuurvaas
Startpreis 1.500 EUR

oude antieke gesigneerde rode keramieken vaas met blauw onderglazuur. 29,8x18x17 cm.Cond:G

Buffetkast
Startpreis 1.500 EUR

Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minim...

Schilderij, L. Meijer
Startpreis 1.500 EUR

Louis Meijer ( 1809 Amsterdam - 1866 Utrecht), olieverf op paneel, strandgezicht met boten en figuren (laat werk) 37x24cm. Cond.: G

Schilderij, schepen bij de kust
Startpreis 1.500 EUR

Johannes Frederick Schütz(1817-1888) Skutsje op volle vaart, olieverf op paneel 31x21cm.Cond:G

Jan te Wierik, "De Krog en de Kip"
Startpreis 1.500 EUR

Jan te Wierik 2001 (Hengelo 1954 - 2002), acryl op linnen, twee fantasiefiguren getiteld "De Krog en de kip" 60x80cm. Cond.: G

F. Carlebur
Ergebnis: 2.250 EUR

Francois Carlebur of Dordrecht (1821-1893) zomers riviergezicht met vele schepen en figuren (oudere bedoeking) olieverf op linnen. 80x125 cm Cond:G

Collier, ca. 600 diam.
Startpreis 1.500 EUR

Kapitaal collier, goud op zilver, met diamanten. Bijzondere choker, Art nouveau stijl, met ovale schakels en in het midden een zwaan met open gesperde vleugels voorzien van 3 hangers. Het geheel is be...

Briefopener Jade
Startpreis 1.500 EUR

Antieke vuurvergulde zilveren briefopener met emaille giljasch en nefriet mes. Aan beide zijden voorzien van lauwerkrans en een geluksolifant op de bovenkant. L. 26 cm., Cond.:U

Armband WG briljant saffier
Startpreis 1.500 EUR

Fraaie armband WG 585/000 vol saffier en briljant. Mooie armband met 23 ovaal cabouchon geslepen blauw saffieren met een lichte kleur, 6x3.5 mm, totaal ca 13 crt en om en om tussen de saffieren 2 klei...

Kersen hoekkast
Startpreis 1.400 EUR

Antieke kersenhouten hoekkast ca. 1800 met schuine hoeken, glasopstand, lade en 2 deuren. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en in zeer goede staat 221x140x75cm.

Boek, Salvador Dali
Startpreis 1.400 EUR

Zeldzaam Babouo Salvador Dali boek met handgesigneerde werken uit 1978 in originele houder, bevat: 1x kleurenlitho collage Babouo, 1x gekleurde ets en 7x houtsnedes. in goede complete staat 39,5x24x4c...

W. de Zwart, Katwijk
Startpreis 1.400 EUR

Willem de Zwart (1862 -1931) Strandjutters bij bomschuit, olieverf op paneel. 25x18cm Cond:G

Ring WG vierkant briljant
Startpreis 1.350 EUR

Ring WG, 750/000 met briljanten. Zware massieve ring met groot vierkante kop, 14x14 mm. In het vierkant zijn 25 diamanten in verschillende groottes gezet, totaal ca 1.51 ct. TW/VSI, ø 54, 15.9 gr. Nie...