Uniek gevlochten collier van turkooiskralen, ø 4.5 mm, voorzien van GG 585/000 olijfvormige sluiting. Een collier gevlochten met meerdere rijen turkooiskralen en voorzien van een hanger met 7 bollen v...
Antieke 8-delige scheermessen-set bestaande uit cassette en 7 scheermessen met ivoor-imitatie. Gemerkt The Ritz TH. Smith, made in Germany met opschrift Monday - Sunday, in goede staat 4x11x8cm.
Oude Meissen porseleinen putti met schep en zeis 2e helft 20e eeuw (bovenste gedeelte steel mist) 9cm. Cond.: R
Kavel van 26 delen Chinees porselein 18e-19e eeuw o.a: Kang Xi, Queng Long etc. Gemerkt en ongemerkt met diverse decors (interessant lot). Enkele delen minimaal beschadigd) Cond.: G
Zilveren tasbeugel, 835/000 met voorstelling van wolven en zittende vrouwfiguren, omrand met floraal decor. Voorzien van jasseronketting. Met zwart geborduurde tas. 18x6 cm Vermoedelijk: Frans 2e helf...
Twee grote decoratieve bronzen hazewindhonden 20e eeuw 82cm. Cond.: G
Zeer groot bisquit porseleinen Lladro figuur, voorstellend twee Balinese dansers (gemonogrammeerd) 54cm. Cond.: G
Ring GG, 585/000, met Opaal. Brede ring met in het midden een ovale blauw Opaal, matrixcabouchon, 12x10mm. aan de zijkanten van de steen zit een bewerking met lijntjes. ø 55, ca 8.2 gr.
Ring GG 585/000 met parel. Fraaie ring met grote rozet van parels en gouden bollen, ø 6 mm. Grootte kop 17 mm. ø 52 ca. 5.8 gr.
Oorstekers GG 585/000 met briljant. Sierlijke entourage oorknoppen met in totaal 18 briljanten, ca 0.5 crt W-SIP, ø 7.5 mm ca 2.5 gr
Zakhorloge met snek in losse extra behuizing, ø 47 x27 mm. Voorzien van Romeinse cijfers voor uuraanduiding en Arabische minuten aanduiding.
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Hongaarse of Roemense school), olieverf op linnen, groep jagers met paarden en jachthonden 35x50cm. Cond.: G
H.Endlich, pseudoniem Jan Knikker senior, landschap met herder en schapen, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
T.van Asten (20e eeuw) Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel. Cond:G 30x18
T.van Asten (20e eeuw) oude Scheveningse pier met figuren op het strand, olieverf op paneel, 31x18.5cm Cond:G
Antieke kassa met kas register, gemerkt National Londen, met bewerkte messing versierde kast omstreeks 1900 (reclame schild bovenop mist) lade gemaakt van hout en wit marmer. Cond:G 44x36x39 cm
Galjoen-schip ca. 1900 van hout en metaal met linnen zeilen. In goede originele staat 73x67x33cm.
Driedelige Franse zuilenpendule ca. 1870 met messing en cassolettes. Bevat 8-daags uurwerk met halfuurslag en emaille wijzerplaat 42cm. Cond.: G Met slinger en sleutel.
Klok wandconsole 18e eeuw met brons beslagen in originele staat 28x40x19cm.
Prachtige antieke notenhouten Willem III vitrinekast met glas in zijkanten ca. 1860. Bevat lade en schappen in zeer goede staat 192x120x46cm.
Vijf massief kersenhouten landelijke stoelen 20e eeuw in goede staat 97x59x60
Gebrandschilderd glas-in-lood venster 19e eeuw met als voorstelling een biddende vrouw 34x28cm. Cond.: G
2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen kop & schotels met floraal decor (2 kopjes met haarscheur, 1 kopje met chip) 7xø13cm. Cond.: R-G
Halve creolen GG 585/000 met geel topaas. Halve creolen, strak model, met per oorknop 4 princes geslepen topazen, 3,2x3,2 mm, totaal 1,44 crt, strak in het goud gezet. Breedte 4.6 mm, lengte 18 mm ca ...
Ring 375/000 met vuuropaal. Mooie stevige ring met een ovaal gefacetteerde vuuropaal geplaatst op een bewerkte zetkast. Grootte kop van de ring 13x11.5 mm. ø 53/54 ca 5.8 gr
Ring Roze 416/000 met beryl en witte saffier. Elegante fantasiering met een perzikkleurige beryl, ovaal geslepen, 9x6,5 mm, ca 1.57 crt. In de bewerking om de beryl zitten diverse witte saffieren, tot...
Ring GG 585/000 met parel en koraal. Organisch gevormde ring met GG bladmotieven, diverse kleine cultive parels en een roze koraalkraal, ø 6 mm. Het geheel is wat hoger op de ring gezet. ø 53 ca. 4.0 ...
Hippolyte Roux 1852. 3-luik kamerscherm met berglandschappen, in notenhouten Rococco omlijsting (2 stukjes kroon weg) 40x40 cm olieverf op paneel. Cond G
Onduidelijk monogram C.H. 09, olieverf op linnen, impressionistisch parkgezicht met bron, vrouw en putti in barokstijl 79x50cm. Cond.: G
Huisrelikwie 19e eeuw met vruchtenhouten lijst met handwerk: Maria, goudstiksels en gekleurde stenen 26x22x4cm. Cond.: G
Chinese lakwerk naaikist 19e eeuw met goudbeschildering. Mooie kwaliteit met lade en te openen deksel. Binnenin vakverdeling met twee deksel. Rondom, van binnen en van buiten beschilderd met figuren e...
Vier delen antiek tin, tinnen bord, klepkan, zoutstrooier, omstreeks 1800. 13-22cm Cond:G
Twee leuke zak-kroonluchters 2e helft 20e eeuw in Louis Seize stijl 50xø30cm. Cond.: G
Groot ijzeren slot ca. 1780 Louis Seize met verdekte sleutelgastplaat en originele sleutel 16,5x3,5x8,5cm. Cond.: G
Bronzen vuurvergulde Franse Charles Dix pendule ca. 1840 met 8-daags uurwerki met halfuurslag en touwtjesslinger, emaille wijzerplaat. Achterpootje afgebroken (en mist), vergulding iets versleten, ver...
Duitse kleine wortelnoten Louis Philippe secretaire, omstreeks 1870 met mooi binnenleven(opstandje mist,gebruikerssporen) Cond:G 140x100x53
Mahoniehouten met wortelnoten spiegeletagiere met facetgeslepen spiegels, omstreeks 1900.CondG 110x130cm
Oude Hollandse kussenkast 2e helft 20e eeuw (naar oud voorbeeld) van eiken met pallisander. In zeer goede staat en uitneembaar 185x178x62cm. Cond.: G
Twee antieke ivoren lachende figuren ca. 1900 (gesigneerd) van een man en een vrouw, China of Japan 10-11cm. Cond.: G
Grote oude Duitse handbeschilderde porseleinen plaquette getiteld: "Die Schäferin nach Hofner handgemahlt", gemerkt met G en kroon en '97, 35x25cm. Cond.: G
Zeldzame 19e eeuwse Imari porseleinen schaal met gouddecor en floraaldecor. 21x28,5x14,5 Cond:G
Sierlijke oorhangers WG 585/000 met briljant. Fijne oorhangers met haken en aan de voorzijde een rand in de vorm van een afgerond vierkant met daarin een bloem bezet met diverse kleine briljanten, 12...
P.J.A. Wagemans ( 1879 - 1955), olieverf op linnen, stadsgezicht Amsterdam (plakker) 30x40cm. Cond.: R
P.Renard 21e eeuw, havengezicht met figuren in de winter, olieverf op paneel 25x20cm. Cond:G
Anton Molkenboer 1921, operatiekamer met patient en doktoren, aquarel op papier. Cond:G 70x55 cm
Atelier Rose-Marie Sterenberg Gompertz (Amsterdam 1919), olieverf op linnen, meisjesportret in interieur 59x43cm. Cond.: G
Zeldzame Art Deco tafellamp omstreeks 1920, gemaakt van zwart marmer, compositiemetaal en glas. voorstellend gemsen op rotspartij. 35x42x12 Cond:G
Antieke Majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met gebloemde glazen kap Jugendstil. 60x45 Cond:G
Thedooor Goebel - Graphischen Künste der Gegenwwart; ein Führer durch das Buchgewerbe. - (geïllustreerd). - Stuttgart, Felix Krais, 1895. Overzicht over allerlei gangbare druktechnieken zoals houtgrav...
Frans marmeren klokje met balans-uurwerk (zonder slinger) ca. 1880. Stille pendule origineel zonder slagwerk in goede staat 17x11x6cm.
Wortelnoten 2-laden commode met intarsia 2e helft 20e eeuw in goede staat, geheel staand op hoge klauwpoten 67x107x49cm.
Grote tweedelige Art Deco figuur op marmeren voet ca. 1930, voorstellend een stern op rots bij branding. Bronskleurig gepatineerd compositie metaal 50x50x18cm. Cond.: G
Oud/antiek Chinees bronzen paard, gesigneerd op voet in goede staat 21x19x9cm.
Gedetailleerd uitgewerkte bronzen roofvogel op stronk 21e eeuw op marmeren voet, gesigneerd Isidore Bonheur 33cm. Cond.: G
Bronzen erotisch beeld 21e eeuw op zwart marmeren voet, voorstellend een halfliggende naakte dame 16x23x14cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze vaas met florale decors, gesigneerd. (Binnenrand voet heeft chip), H.: 41,8cm. Cond.: G
Ring WG 585/000, met briljanten. Ring, volledig gematteerd, met in het midden een markies geslepen diamant, boven en onder bezet met 2 kleine briljanten. Totaal 5- 0.13 crt SI/P. ø 56, ca 3.2 gr Nieuw
Vroeg 19e eeuwse zilveren, 833/000, tasbeugel versierd met putti's en voorzien van ketting en kralentas met bloemen, JL: S 1902, 15x22cm.
Grote oude Friese stoelklok met maanstand, wekker en dagaanduiding. 2e helft 20e eeuw. 80cm Cond:G
Groot 19e eeuws mahoniehout fineer op eiken trumeau met lade. Consoles met klauwpoten (origineel zonder spiegel). In goede originele staat 97x108x49cm.
Twee antieke Chinees porseleinen Quan Yin, blanc de chine 18e-19e eeuw (1x gelijmd en 1x oude haarlijn) 20-21cm. Cond.: R
Sierlijk zakhorloge GG met florale bewerkte kast, uurwerk gemerkt Vacheron & Constantin, echappe a cylindre. nr 4871. ø 31 mm. met sleutel, De wijzerplaat is wat beschadigd.
Antieke nachtwachter met lantaarn (voor kaars) ca. 1880, Historisme naar oud voorbeeld van compositie metaal. 1 Veer en 1 stukje glas mist, verder in goede staat 47cm.
Grote 18e eeuwse Duitse bijbel met diverse barok gravures en originele band (slijtage aan band). Wie solche von Herrn Doctor Martin Luther Seek etc., "Sammt eine vorrede von Herrn Johann Michael Dilhe...
Jugendstil anischtkaarten-album vol met ansichtkaarten ca. 1900 uit o.a: Twente, Ootmarsum, Duitsland, Engeland. Interessant origineel album 38x23x5cm. Cond.: G
Lehmann L.G.B. 2040 (G-Scale) in originele doos, functies ongetest, Cond.: G
Oude rococo stijl notenhout fineer kaptafel (138x80x50cm.) ca. 1930 met spiegel en lades, inclusief antieke Louis Philippe stoel (98x42x4cm.) Cond.: G
Grote eikenhouten Neo-Rococo spiegel ca. 1870 met beschildering 200x102cm. Cond.: G
Antieke mahoniehouten vitrinekast met houtintarsia, 2 deurs met zijkanten van glas, staande op hoge poten, originele staat. 173x90x31 Cond:G
Zeer fraaie streekbroche GG 585/000. Peervormige streekbroche met afbeelding van een mandje versierd met knopjes. In zeer goede staat, compleet met kwartsjes. 3x4,5 cm ca 4.5 gr
Herenhorloge Titus GG 750/000. Titus chronograaf herenhorloge, non magnetic, met metalen achterplaat en fixoflex band. Het horloge heeft wat deuken in de kast. Met zwarte wijzerplaat. ø 37,5 mm. Heeft...
Fraaie hanger GG 585/000 met grote citrien. Grote GG hanger met peervormige geslepen citrien. 50x21 mm. ca 12.7 gr
Engels zilveren zakhorloge, met spillegang, uurwerk gesigneerd J.Williamson, London 2555. ø 48 mm Voorzien van dubbele kast, met goudkleurige wijzers. Het glas en de wijzerplaat zijn wat bekrast.
Armband bloedkoraal met GG sluiting. 4 Rijige armband met bloedkoralen, tonvormig ø 2-4mm bevestigd aan een fraaie GG 585/000 sluiting ovaal geschulpte rand met een ovale bloedkoraal in het midden. Vo...
Chris van de Windt, Leidse school (1877-1953 Leiden) boerderij met boer, aquarel op papier. 28x22cm Cond:G
Wagemans omstreeks 1900, toegeschreven aan P.J.A Wagemans, stadsgezicht met figuren, olieverf op paneel, 20x30cm Cond:G
Drie houtsnedes van Salvador Dali uit 1976, geschept Japans papier met watermerk. daarbij een boek over Salvador Dali. Catalogue of the unique collection of more then one thousand original engravings,...
Tekening op papier 18e eeuw, voorstelling van putti (studie) 17x17cm. Cond.: G
Antieke microscoop in opbergkist van messing en metaal, gesigneerd J. Geere, 13 J.E. Arcade London Bridge met accessoires 42x16x13cm. Cond.: G
Zeldzame antieke Frans porseleinen nar-pop met melodie die ontstaat door het draaien van de pop aan benen steel. Gemerkt Limoges J.B. France. Vaste ogen en dichte mond, geheel in goede originele staat...
Lehmann L.G.B. 2051 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Hollandse eikenhouten Friese staartklok met originele spiegel en uurwerk met wekkerfunctie. In goede originele staat 146x36x26cm.
Zes 19e eeuwse Biedermeier mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering, omstreeks 1840 Cond:G
Chinees ivoren figuur 19e eeuw, voorstellend een man met baard op houten bankje met voorwerp in zijn hand. 11cm Cond:G
Oud Meissen porseleinen figuur 2e helft 20e eeuw, voorstellend een putti met jurk en hoed in goede staat 9cm.
Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G
Groot kavel van 2 soorten 19e eeuwse Hollandse wandtegels: 39 blauwe vaastegels (snkele beschadigd) en 45 mangaankleurige vaastegels (enkele beschadigd) 13x13cm. Cond.: R_G
Twee 19e eeuwse Imarie porseleinen kraagvazen met florale decors, 33x12,5 Cond:G
Oorstekers WG 585/000 briljant. Royale solitair oorknoppen, wat opstaand, met fraaie bewerking en in het midden een briljant geslepen diamant, totaal ca 0.12 crt. ø 8.5 mm ca 1.75 gr
Bloedkoralencollier met GG 585/000 sluiting. Een collier van bloedkoralen, geregen op metalen draad met ogen aan elkaar gemaakt, bevestigd aan een GG gefacetteerde sluiting. ø bloedkoraal 5.5 mm, Leng...
Ongesigneerd 18e eeuw, olieverf op linnen, heilige vrouwelijke figuur 49,5x60cm. Beschadiging en achtergrond bijgeschilderd, cond.: R
Schouwstuk 19e eeuw met fruitvoorstelling ca. 1830, beschadigingen (verf af) 100x150cm. Cond.: M
Anton Markus 1870-1955, heidegezicht, olieverf op linnen.55x46cm Cond:G