Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3-Delig zilveren servies
Ergebnis: 375 EUR

Zilveren 3- delig koffieservies, 835/000, hoogmodel met getrembleerd floraal motief. Bestaande uit een koffiekan, melkkan en suikerschaal met zwarte handvaten. MT: Koninklijke van Kempen en Begeer, Vo...

Aquarel, botters op strand
Ergebnis: 375 EUR

Gerhard Morgenstjerne Munthe (Düsseldorf 1875-1927 Leiden) bomschuiten op het strand met vissersvolk, aquarel op papier,13x17,5cm Cond:G

Charles Dix pendule
Ergebnis: 375 EUR

Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 (brons iets versleten) met emaille wijzerplaat (gecraceleerd) en 8-daags uuwerk met halfuurslag en touwtjesslinger. Cond.: R-G 43x31x13cm. Met ...

Klok, wereldbol
Ergebnis: 375 EUR

Compleet uurwerk van een 19e eeuwse beeldenpendule(mysterieus) in goede originele staat 45cm.

Vitrinekast
Ergebnis: 375 EUR

Kleine 19e eeuwse Hollandse wortelnoten 2-deurs vitrinekast ca. 1800-1820. Geheel staand op klauwpoten met origineel bronzen beslag en sloten. In goede originele staat (minimale fineerschade) 200x110x...

Commode
Ergebnis: 375 EUR

Mooie grote Engelse mahoniehout gefineerde commode met getorste zuilen ca. 1850 in goede originele staat 124x117x54

Bank, snijwerk
Ergebnis: 375 EUR

Zware 19e eeuwse Henry Deux handgestoken bank in goede staat, floraal snijwerk, en Augustus Rex monogram. Cond:G 180x150x63

Bloedkoralen collier fijn
Ergebnis: 370 EUR

Dubbel collier van Bloedkoralen. Verlopend collier met bloedkoralen, tonvormig, ø 4-13 mm. De middenste grote kraal is voorzien van een metalen schild. Lengte 50 cm., ca. 61 gr.

Choker WG briljant
Ergebnis: 370 EUR

Elegante Choker, WG 750/000, met navette diamant en 9 briljanten. Fijne choker met cobra collier en in het midden een krulbewerking voorzien van een navette geslepen diamant en 9 briljanten. totaal ca...

Ring GG briljant
Ergebnis: 370 EUR

Ring GG 585/000, met briljant. Grote grove ring met vierkante bovenzijde 7x7 mm waar een briljant van 0.21 crt in zit. ca 9,2 gr. ø 63. Cond. Nieuw

Vitrine
Ergebnis: 360 EUR

Oude vitrine 20e eeuw met bronzen beslag, mahonie met wortelnoten fineer (marquetterie en bandintarsia). Twee deuren en afgerond glas, geheel staand op hoge poten in zeer goede staat 180x110x40cm.

Preekstoel
Ergebnis: 360 EUR

Grote Neogothische eikenhouten preekstoel ca. 1880 in goede staat (torentje afgebroken maar erbij) Cond.: G 79x65x181

2 Lederen kuipstoelen
Ergebnis: 360 EUR

Twee lederen kuipstoelen met koperen nagels en houten poten 2e helft 20e eeuw Cond.: G

Ovale snuifdoos met portret
Ergebnis: 350 EUR

Ovaal zilveren (800/000) doosje met een afbeelding van een vrouwfiguur tussen diverse takken en bladeren met sierlijke bewerkte rand, vermoedelijk Duits 7x5,2x2,5cm., ca. 72gr.

Herenhorloge Bulova
Ergebnis: 350 EUR

Herenhorloge Bulova Super Seville Day & Date. Stalen herenhorloge Bulova, automaat, met dag en datumweergave. Het horloge is voorzien van een metalen band. Lengte 19,5 cm ø 34 mm Cond U

Choker GG
Ergebnis: 350 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Langwerpige hanger, fantasie druppelmodel met 2 briljant geslepen diamanten, totaal 0.12 crt. SI, welke hangt aan een rond cobracollier van ca. 1,5 mm dik voorzien van e...

Schilderij, van Trirum
Ergebnis: 350 EUR

Johannes J. van Trirum,stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm.Cond:G

Inktstel met olielamp
Ergebnis: 350 EUR

Inktstel met bronzen olielamp ca. 1900 met hoofd van Neptunes en klauwpoot. Kristallen reservoirs (1 deksel is stukje van het hout af, verder in goede staat) 27x25x25cm.

Italiaanse glaskast
Ergebnis: 350 EUR

Grote Italiaanse vitrine-opzetkast (stijlmeubel) 2e helft 20e eeuw, gemaakt van mahoniehout met 4 glazen deuren en 4 dichte deuren in onderstuk (lichte transportschade) 246x260x55cm. Cond.: G

Keramieken plaquette
Ergebnis: 350 EUR

Antieke France Fayence wandplaquette, gemerkt Lille 1767 met voorstelling van haven, figuren en gouddecor. Handbeschilderd in goede staat 39x33x1cm.

2 Delen jade
Ergebnis: 350 EUR

twee delen oud antiek Jade, 1 lachende Buddha in wolk, en een dier op voorwerp. 5-5,5 cm. Cond:G

Brieflezende figuren
Ergebnis: 330 EUR

Ongesigneerd 17e eeuw, olieverf op paneel, (verso etiket Teniers(antiek)), twee figuren die een brief lezen 32x25cm. Cond.: R

Grunder buffetkast
Ergebnis: 330 EUR

Duitse notenhouten fineer Grunderzeit Buffet omstreeks 1880 in goede originele staat.(3delig)205x145x75cm Cond:G

Johannes Weiland, eenden
Ergebnis: 325 EUR

Johannes Weiland (1856-1909) eenden in een sloot, olieverf op linnen 66x97cm.Cond:G

3-Delig pendulestel
Ergebnis: 325 EUR

Antiek Frans drie delig penduldestel met nimf en putti omstreeks 1870, gemaakt van marmer en compositiemetaal. Origineel 8 daags uurwerk. A.D. Mougin, met halfuurslag in goede originele staat. Cond:G ...

Schilderij, stilleven
Ergebnis: 320 EUR

J.C.Roelandse (Leiden 1888-1978 Leiderdorp) Leidse school, gemberpot met bloemen, olieverf op paneel 18x19cm.Cond:G

Tondeldoos, geweer
Ergebnis: 310 EUR

Zeldzame vroeg 19e eeuwse tondeldoos/pistool ca. 1800 van brons met gravering en originele houten kolf 13cm.

3-Delig kaststel
Ergebnis: 310 EUR

Driedelig 18e eeuws Chinees porseleinen kaststel Kang Xi met floraal- en vogeldecor (gesigneerd) 1 vaas is beschadigd 21-22cm. Cond.: R

Collier +bol GG
Ergebnis: 300 EUR

Collier met hanger GG 585/000. Antieke Streekhanger in de vorm van een bol, bevestigd aan een lang GG gourmetcollier. Hanger is iets gedeukt. Totaal ca. 18 gr. Lengte 70 cm

Zakhorloge zilver chatelaine
Ergebnis: 300 EUR

Zakhorloge zilver 800/000, Zwitsers, Galonne, sierlijk bewerkt over het gehele horloge, ø 42 mm, voorzien van 2 horlogeketting waarvan een met grote uniek uitgewerkte sleutel met een afbeelding van ee...

Ring WG briljant
Ergebnis: 300 EUR

Sierlijke ring WG 585/000 met briljant. Elegante ring met in het midden 3 briljanten, omlijst door een zeshoek bezet met wat kleinere briljanten. totaal ca 0,50 crt. Breedte 11 mm de ring is voorzien ...

A.C. van Noort, klein
Ergebnis: 300 EUR

van Noort 20e eeuw, olieverf op paneel, strandgezicht Zandvoort met figuren 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, klipper
Ergebnis: 300 EUR

J. Winfried (Engelse School), olieverf op linnen, driemaster op volle zee 62x92cm. Cond.: G

Miniatuur kanon
Ergebnis: 300 EUR

Spaans miniatuurkanon 2e helft 20e eeuw, gemerkt Jucar Orion Caliber, 20e eeuw (functioneel). Gemaakt van metaal en hout naar 18e-19e eeuws voorbeeld met borstel en stamper 72x33x30cm. Cond.: G

Kogelklok
Ergebnis: 300 EUR

Grote messing kogelklok met sneck 2e helft 20e eeuw met onderplaat. Functies niet getest 43x30x32cm. Cond.: G

Groot dressoir
Ergebnis: 300 EUR

Bijzonder groot Duits DEanziger barok dressoir ca. 1880 met barok panelen, gedraaide zuilen, lades en uitschuifbare buffetplanken. In goede originele staat 102x70x250cm. Cond.: G

Noten vertico
Ergebnis: 300 EUR

Jugendstil vertico ca. 1910 van notenhout fineer op eiken met intarsia, parelmoer inleg en messing beslag. Gesigneerd A.D. Rasch Möbel Fabrik. Kwaliteitsmeubel in goede staat 185x99x55cm.

Uittrektafel + 6 stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Antieke Duitse Grunderzeit eethoek met uittrektafel omstreeks 1880 van mahoniehout (gebruikerssporen) Cond;R\G 350x86x78

Eiken baluster tafel
Ergebnis: 300 EUR

Zware eikenhouten ovale baluster tafel in barokstijl, poten onderling verbonden, langwerpig en ovaalvormig 20e eeuw, stijlmeubel. 78x106x247 Cond:G

8 Stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Acht Barokstoelen naar oud voorbeeld met mooie Gobelin stoffering, 20e eeuw Cond:G 108x47x47

12 Stoelen
Ergebnis: 300 EUR

Twaalf 19e eewse mahoniehouten stoelen met vlechtwerk, omstreeks 1870. 90x40x47 Cond: R\G

Bronzen beeld, Rodin
Ergebnis: 300 EUR

Brons kleurig vrouwenfiguur op marmeren voet, gesigneerd Rodin (nagietsel) 20e eeuw in goede staat 42cm.

Ivoren okimono
Ergebnis: 300 EUR

Antieke ivoren Okimono, Chinese vrouw met kind en trompet op houten sokkel. 18cm Cond:G

3 Delftse borden met spreuk
Ergebnis: 300 EUR

Drie grote zeldzame 18e eeuws Delftse borden met spreuk "Ziet wat hier van Agtere staat" en verso "Bid eer gij aan 't eete gaat", lichte randschades ø34cm. Cond.: G

Gedraaid parelcollier
Ergebnis: 290 EUR

Zeer fraai collier van zoetwaterparels. Een collier mer 4 rijen zoetwaterparels in verschillende groottes 4-12 mm en vormen, wit met diverse rozetinten, bevestigd aan een zilveren 835/000 langwerpige ...

Klaas Bernink
Ergebnis: 290 EUR

Klaas Bernink 1983 (nr. 5/150), lithografie op papier, boerderij in de winter 40x60cm. Cond.: G

2 Zilveren strooiers
Ergebnis: 280 EUR

Strooiers van boer en boerin, Duits zilver 800/000 in traditionele kleding 6x10cm., totaal ca. 168gr.

Gouden bol + oorclips
Ergebnis: 280 EUR

Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr

Warhol, Monroe
Ergebnis: 280 EUR

Marylin Monroe, in de stijl van Andy Warhol' publisched by Sunday B.Morning' reproductie op papier. 90x90 cm. Cond:G

Bulova dameshorloge
Ergebnis: 275 EUR

Dameshorloge Bulova Super Seville date just. Double dameshorloge, automaat, werkend, met vergrotend datumvenster in het glas en voorzien van steentjes op de wijzerplaat. het horloge heeft een metalen ...

Wilkinson
Ergebnis: 275 EUR

Wilkinson, 2e helft 20e eeuw abstracte compositie, acryl op linnen. 100x100 Cond: G

Emile Marze
Ergebnis: 275 EUR

Emile Marzé 1962 ( Franse School 1930 - ), olieverf op linnen, abstracte compositie 65x82cm. Cond.: G

Schilderij, G. Krol
Ergebnis: 275 EUR

Gerard.C.Krol (1882-1959 Enschede) stenderkast,olieverf op linnen, 40x50cm Cond:G

Grafiek, Venetia
Ergebnis: 275 EUR

Antieke 19e eeuwse gravure door Bertelli (waarschijnlijk Luca Bertelli), Effige Naturali de li Serenissimi principi di Venetia Di Vostra sig. humilisimo Feruo pictro Bertelli 51x39cm. Cond.: R-G

Friese staartklok, mechaniek
Ergebnis: 275 EUR

Friese staartklok ca. 1800 met mechaniek en Timpaankap, halfuurslag en origineel uurwerk (achterglasschilderingen zijn weggepoetst) 146cm. Cond.: R

Kloostertafel
Ergebnis: 275 EUR

Zeer grote oude beukenhouten kloostertafel 20e eeuw in goede staat (smal) 65x78x335

2 Barok stoelen
Ergebnis: 275 EUR

Twee grote bruinlederen barokstijl stoelen 2e helft 20e eeuw. Houtgestoken met florale decors in zeer goede staat 84x80x80cm.

Beschilderde kast
Ergebnis: 275 EUR

Handbeschilderde Hongaarse boeren kast, naar oud voorbeeld met schuine hoeken, florale decors en Jesus en Maria.(gemaakt van oud hout) Cond:G 109x169x43

Mahonie dressoir
Ergebnis: 275 EUR

Groot antiek Engels mahoniehouten dressoir met snijwerk en bronzen beslag ca. 1900. Gebogen lades midden en lichte schade 98x200x77cm. Cond.: G

Wortelnoten vitrinekast
Ergebnis: 275 EUR

Wortelnoten Barokstijl vitrine opzet kast, 2e helft 20e eeuw, stijmeubel in zeer goede staat. 220x140x40 Cond:G

Wortelnoten secretaire
Ergebnis: 275 EUR

Hollandse 18e eeuwse barok secretaire in Louis Quinze stijl. Wortelnoten fineer op eiken met origineel bronzen beslag en mooi binnenwerk met diverse lades en kelder. Lichte fineerschades, verder in go...

Eiken keukenkast
Ergebnis: 275 EUR

Eikenhouten landelijke keukenkast 20e eeuw met lades en deuren en uitstekende panelen. Cond:G 224x202x46

Canapé
Ergebnis: 275 EUR

Engelse mahoniehouten Canape met velours stoffering, Cond:G 200x66x90

3x Fam Rose bord
Ergebnis: 275 EUR

Drie Antieke Chinees porseleinen Familie Roze borden met florale emaille decors, 18e en 19e eeuw.Cond:G

Ring saffier briljant
Ergebnis: 260 EUR

Fijne entouragering wit 416/000 met saffier en diamant. Fraaie strakke entourage ring met in het midden een ovaal geslepen blauw saffier, ca 0.50 crt met een rand met 12 briljant geslepen diamanten. I...

Dratmann, 3 schilderijen
Ergebnis: 260 EUR

Drie werken van Christoffer Drathmann (Duitse school 1856-1932) olieverf op linnen, Insel Borkum, Rugen? en Duinplaats. 50x29, 50x35 en 51x31cm Cond:G

Duitse barok spinde
Ergebnis: 260 EUR

Duitse eikenhouten 18e eeuwse Barok spinde, staande op sleevoeten, nieuw slot (aanpassingen) Cond:G 120x171x46,5

2 Glazen kandelaren
Ergebnis: 260 EUR

Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G

Ring entourage GG hoog
Ergebnis: 250 EUR

Bewerkte ring GG 585/000 met briljant. Hoog opstaande entourage ring met ruwe bewerking en 7 briljanten, middensteen ca 0,22 crt en zijstenen ca 0,03 crt per stuk. ca 4.0 gr ø 55

Schilderij, Pudlich
Ergebnis: 250 EUR

Robert Pudlich (Duitse School 1905 -1962), olieverf op paneel, stilleven met kastanjes en tabakspijp 34x22cm. Cond.: G

Ikoon godsmoeder XIX Jh
Ergebnis: 250 EUR

Russisch ikoon "Maria van 7 smarten" , 19,5x17x3cm.

Frans Baayens, Los Huis
Ergebnis: 250 EUR

Frans Baayens ( 1896 - 1970 Enschede), olieverf op linnen, Twentse boerderij met kapschuur en hooiwagen 60x80cm. Cond.: G

Schilderij,
Ergebnis: 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, havengezicht Amsterdam bij de St. Nicolaas kerk, olieverf op linnen (restauratie lucht) 40x60cm. Cond:R\G

Draaibank, horlogemaker
Ergebnis: 250 EUR

Originele 19e eeuwse draaibank voor horlogemakers, gemerkt G.B. 1312 met originele beschildering 20x30x9,5cm.

Tafelklok, kalender
Ergebnis: 250 EUR

Grote antieke wortelnoten tafelklok omstreeks 1900, met dagindeling, maanstand en bronzen armaturen,Junghans uurwerk in goede staat(functies niet getest) 39x28x13 cm Cond:G

Boulle console
Ergebnis: 250 EUR

Boulle met schildpad pendule-wandconsole 18e eeuw met brons beslagen (oudere restauraties) 41x20x36cm. Cond.: R-G

Tafelklok
Ergebnis: 250 EUR

Prachtige grote tafelklok ca. 1900 met maanstand , halfuurslag, messing wijzerplaat met rocailles en gravering. Geëboniseerde kast. Geheel in goede staat 41x24x17cm.

Sidetable
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.

Rolbureau
Ergebnis: 250 EUR

Engels mahoniefineer rolbureau met 6 lades, rol en opklapbaar schrijfblad ca. 1860 in zeer goede staat 109x54x104

Spinnepoot tafel
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse mahoniehouten spinnekop-tafel ca. 1860 in goede staat 76x140x110cm. Cond.: G

Landschap
Ergebnis: 240 EUR

Ongesigneerd ca. 1930 (mogelijk Assendelft), olieverf op paneel, landschap in de trant van Vincent van Gogh 95x80cm. Cond.: G

3 Delen Boheems glas
Ergebnis: 240 EUR

Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G

Ivoren okimono
Ergebnis: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G

4 Delen ivoor en been
Ergebnis: 240 EUR

Vier delen antiek ivoor en been China ca. 1900: 1x sigaretten mondstuk, bewerkt met gegraveerd panterdecor (van ivoor), 1x visitekaartenhouder van ivoor, bewerkt met figurendecor, 1x uil van ivoor en ...

Schilderij, Indonesische vrouw
Ergebnis: 235 EUR

Paul Kamphuis ( 1948 Twente - ), olieverf op linnen, Indonesische vrouw 50x60cm. Cond.: G

2 Bronzen beeldjes
Ergebnis: 230 EUR

Twee beelden van Bruno Fach ca. 1910 (Oostenrijk 1906 - 1978), twee bronzen naakte meisjes op marmeren sokkel (1x sokkel beschadigd achterkant) 30-31cm. Cond.: R-G

Twee chatelaines
Ergebnis: 225 EUR

Twee antieke chatelaines, zilver 835/000. Lange chatelaine met 2 stempels en sleutel bevestigd aan een grote hanger versierd met parelranden. Lengte 39 cm. De korte chatelaine is voorzien van een bijz...

Turkoois armband, 3-rij
Ergebnis: 225 EUR

Armband turkoois met GG 585/000 sluiting. Armband met 3 rijen turkooiskralen, ø 6.5 mm, bevestigd aan een GG 19e eeuwse antieke ronde sluiting met gravurebewerking, ø 19 mm. Lengte 19 cm

Barnsteencollier
Ergebnis: 225 EUR

Uniek Y-collier van barnsteen. Collier bestaande uit ronde kralen, ø 17 mm met tuitvormig barnstenen stukje met een metalen hanger. Lengte 50 cm, ca 100 gr

Yngatin, 2 schilderijen
Ergebnis: 225 EUR

Twee werken van de Russische school 20e eeuw, gesigneerd, twee havengezichten, olieverf op paneel 22x14cm Cond;G

Pit van Loo
Ergebnis: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie 60x80cm. Cond.: G

Pit van Loo
Ergebnis: 225 EUR

Pit van Loo (Winsum 1905 - 1991), olieverf op paneel, abstracte compositie met raam 60x80cm. Cond.: G

Werkbank
Ergebnis: 225 EUR

Grote antieke werkbank 2-delig met bankschroef, in goede originele staat. Cond:G 238x64x85

Wortelnoten spiegel
Ergebnis: 225 EUR

Duitse wortelnoten Biedermeier halspiegel omstreeks 1840. 134cm Cond:G

Zilveren visschep
Ergebnis: 220 EUR

Fraaie antieke visschep, zilver 835/000, gegraveerd, ajourgezaagd met getrembleerde bewerking en houten handvat. MT BGI, waarschijnlijk Bernardus Gillis jl 1821 's Hertogenbosch 41 cm

Zilv. fluit met bellen
Ergebnis: 220 EUR

Unieke Engelse zilveren (925/000) Empire rammelaar met fluit. Zilver verguld, rammelaar met 8 bellen, fluit en een staafje bloedkoraal (afgebroken), MT: John Riley London, JL: R 1812, 11x5cm., ca. 56g...