Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Engelse naaidoos 14
Engelse naaidoos

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Hanger GG 53
Hanger GG

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Bloedkoralen ketting 263
Bloedkoralen ketting

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Zakhorloge Story 537
Zakhorloge Story

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Lyra pendule, ingelegd 3546
Lyra pendule, ingelegd

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Notenhouten kabinet 4017
Notenhouten kabinet

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Kloostertafel 4027
Kloostertafel

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
2 Porseleinen kandelaars 6003
2 Porseleinen kandelaars

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Grote imari vaas 6011
Grote imari vaas

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Yixing trekpotje, vogeltje 6050
Yixing trekpotje, vogeltje

Ergebnis:

600 EUR

Verkauft
Terracotta beeld 5004
Terracotta beeld

Ergebnis:

580 EUR

Verkauft
Ei faberge stijl 75
Ei faberge stijl

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
Eiken kabinet 4036
Eiken kabinet

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
Commode 4256
Commode

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
5-Rij collier, bloedkoraal 257
5-Rij collier, bloedkoraal

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Bloedkoraal collier 338
Bloedkoraal collier

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Aquarel, Leon Senf 1071
Aquarel, Leon Senf

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Weegschaal 2237
Weegschaal

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Zuid Duitse beschilderde kast 4012
Zuid Duitse beschilderde kast

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Tegel 6009
Tegel

Ergebnis:

550 EUR

Verkauft
Jos Raphael 1034
Jos Raphael

Ergebnis:

530 EUR

Verkauft
Ring GG briljant 80
Ring GG briljant

Ergebnis:

525 EUR

Verkauft
Apothekerskast, 44 laden 4073
Apothekerskast, 44 laden

Ergebnis:

520 EUR

Verkauft
Bloedkoraal 388
Bloedkoraal

Ergebnis:

500 EUR