Pillendoosje, zilver, 800/000 hartvormig Duits met romantische voorstelling. 44x44xd22 mm ca 29,85 gr Cond G
Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G
Antiek 18e eeuws uurwerk met wijzerplaat, gesigneerd E. de Vries Amsterdam uurwerk met kwartierslag, incompleet. 48x35x12 Cond:R\G
Wies Janssen (Arnhem 1947 - ), olieverf op linnen, landschap met hoge bomen en wielrenners 100x80cm. Cond.: G
Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G
W.G. Hofker Epreuve D"artiste(1902-1981) trekpaard, ets op papier 25x20cm
Antieke bewerkte ivoren slagtand met decor van krokodil en olifanten (2 slurven licht beschadigd) 53cm. Cond.: R-G
Kavel met 7 antieke ivoren figuren van dieren (2 geweien beschadigd) 4-7cm. Cond.: R-G
Twee colliers met multi colour edelstenen.Met o.a. goudsteen, parels amethist. voorzien van vergulde en zilveren sluiting. Lengte ca 60 cm
Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, havengezicht in rococo lijst (beschadigd) 19x25cm. Cond.: G