Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Mahjong spel
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren pillendoosje
Startpreis 40 EUR

Pillendoosje, zilver, 800/000 hartvormig Duits met romantische voorstelling. 44x44xd22 mm ca 29,85 gr Cond G

4 Antieke glazen
Startpreis 100 EUR

Dommersen
Startpreis 900 EUR

Lehmann 2090
Ergebnis: 50 EUR

Lehmann L.G.B. 2090 (G-Scale) in originele doos, functies niet getest, Cond.:G

Zilveren set sieraden
Startpreis 70 EUR

Karaf met glaasjes + dienblad
Startpreis 35 EUR

6 Delen Lehmann
Ergebnis: 50 EUR

7 Delen Lehmann
Ergebnis: 60 EUR

Ring GG briljant
Startpreis 450 EUR

Amsterdams uurwerk
Ergebnis: 650 EUR

Schilderij, W. Janssen
Startpreis 100 EUR

Wies Janssen (Arnhem 1947 - ), olieverf op linnen, landschap met hoge bomen en wielrenners 100x80cm. Cond.: G

Tafelklok, kalender
Ergebnis: 250 EUR

Ruitkristallen glazen
Ergebnis: 30 EUR

Kavel met vijftein ruitkristallen glazen (2 chips) 9-14cm. Cond.: R-G

Ets, W.G. Hofker
Startpreis 150 EUR

W.G. Hofker Epreuve D"artiste(1902-1981) trekpaard, ets op papier 25x20cm

Zilveren odeurfles
Ergebnis: 60 EUR

Art Deco pendule
Startpreis 60 EUR

Ivoren slagtand
Ergebnis: 65 EUR

Antieke bewerkte ivoren slagtand met decor van krokodil en olifanten (2 slurven licht beschadigd) 53cm. Cond.: R-G

7 Ivoren figuren
Startpreis 65 EUR

Kavel met 7 antieke ivoren figuren van dieren (2 geweien beschadigd) 4-7cm. Cond.: R-G

Schwarzwald klok
Ergebnis: 70 EUR

2 Colliers
Startpreis 50 EUR

Twee colliers met multi colour edelstenen.Met o.a. goudsteen, parels amethist. voorzien van vergulde en zilveren sluiting. Lengte ca 60 cm

Schilderij ca. 1900
Startpreis 60 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, olieverf op paneel, havengezicht in rococo lijst (beschadigd) 19x25cm. Cond.: G

Ivoren Christie
Startpreis 175 EUR

Klokkenstel roodmarmer
Startpreis 200 EUR