Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G
Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.
Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G
Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G
J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G
Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm
Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr
18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56
Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G
Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.
Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG
Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G
Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G
Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr
M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G
Ring WG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,4 gr. ø 54 Nieuw
Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1, 20cm .Cond:G
Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G
Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G