Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Ivoren okimono
Ergebnis: 240 EUR

Antieke Chinese ivoren okimono (gesigneerd), voorstellend een zittende oude man met stok en 2 kikkers (19e eeuw) 7x8x5cm. Cond.: G

Groene vaas
Startpreis 80 EUR

Antieke Jugendstil glazen vaas door Bendor met tweekleurig groen floraal decor in goede staat 26,5xø19cm.

Limonadekan met glazen
Startpreis 30 EUR

Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G

9 Glazen, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

Kassa
Startpreis 150 EUR

Vooroorlogse Duitse Krupp kassa omstreeks 1930, beschilderd, metaal met houten onderkast.39x42x52 Cond:G

2 Tinnen vazen
Ergebnis: 425 EUR

Twee 19e eeuwse beschilderde tinnen Empire kastanjevazen met leeuwenkoppen en ringen ca. 1830 (licht bedeukt) 31cm.

2 Kristallen bierkruiken
Startpreis 50 EUR

Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G

Russisch schilderij
Startpreis 40 EUR

Russische school, 2e helft 20e eeuw(verso signatuur) gezicht op kerk, olieverf op paneel, 40x30 Cond:G

J. v.d. Does,
Startpreis 40 EUR

J.vd. Does Koog aan de Zaan 1924, eiland met sneeuw, olieverf op paneel 43x24 Cond:G

Collier saffier
Startpreis 90 EUR

Collier van saffieren, diskvormige gefacetteerd geslepen, verlopend in grootte. 8-11 mm met zilveren 925/000 karabijnsluiting. Lengte 48 cm ca 39 gr

Schilderij, boerderij
Ergebnis: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, boerderij, olieverf op linnen. Cond:G 56x46cm

Ring blauw topaas
Ergebnis: 85 EUR

Sierlijke ring 333/000 met blauw topaas. Solitair ring met een zespoot chaton bezet met een grote rond gefacetteerde blauw topaas, ø 11 mm. ø 53 ca 3 gr

Eikenhouten kabinet
Ergebnis: 650 EUR

18e eeuws eikenhouten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag,halve zuilen en vergulde bronzen kapitellen(restauratie noodzakelijk). Cond:R 235x175x56

Miniatuur kolenkit
Startpreis 30 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur kolenkit met draaghengsel en een handgreep. Nederlands gekeurd. ca 18 gram 2,5x6 cm Cond:G

Sidetable
Ergebnis: 250 EUR

Hollandse Neo barok 19e eeuwse bolpoot sidetable met lade en opstand ca. 1880. Zwaar uitgevoerd en in goede staat 100x150x35cm.

Noten bureaustoel
Startpreis 200 EUR

Zware antieke notenhouten bureaustoel, rondom handgestoken met bruin lederen bekleding staande op klauwpoten omstreeks 1900. 105x61x70 Cond: ZG

Onduidelijk gesigneerd
Startpreis 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 48 (Duitse School), bosgezicht 29x33cm. Cond.: G

3x Jef van Campen
Startpreis 20 EUR

Jef van Campen (1934 - ), 3x auqarel op papier, landschap en 2x dorpsgezicht ca. 31x24cm. Cond.: G

Ring WG briljant
Startpreis 220 EUR

Entourage ring GG 585/000 met briljant. Brede stevige ring met inhet midden een rozet met 9 briljanten, totaal ca 0.22 crt W-SI Breedte 7.5 mm ø 62 ca 5.5 gr

Schilderij, landschap
Startpreis 60 EUR

M. Heg ca. 1900, olieverf op linnen, landschap met meer 71x56cm. Cond.: G

Ring WG Fantasie slag
Startpreis 300 EUR

Ring WG, 750/000, met princes diamanten. Fantasie slagring, strak model, aan een zijde bezet met 24 princesgeslepen diamanten, totaal ca 0.50 TW/VSI. ca 5,4 gr. ø 54 Nieuw

Kaasmes
Startpreis 40 EUR

Kaasmes met fraai 925/000 zilveren heft voorzien van Nederlands keur Z1, 20cm .Cond:G

Eiken tafelklok
Ergebnis: 35 EUR

Eikenhouten Gustav Becker tafelklok ca. 1920 met halfuurslag (lichte wormbeval) 35x22x13cm. Cond.: R-G

Regelateur Taiwan
Ergebnis: 50 EUR

Grote antieke notenhouten regelateur ca. 1890, gemerkt J. Dowell en Co Marypoit + Wigton (kroon mist) 96cm. Cond.: G