Diese Webseite verwendet Cookies

24. Aprilveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schilderij, Jurres 1000
Schilderij, Jurres

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Schilderij, Jakoby 1001
Schilderij, Jakoby

Ergebnis:

30.000 EUR

Schilderij, Cor Noltee 1002
Schilderij, Cor Noltee
Startpreis 1.250 EUR
W. de Zwart, Katwijk 1003
W. de Zwart, Katwijk
Startpreis 1.400 EUR
Verkauft
Schilderij, dame 1004
Schilderij, dame

Ergebnis:

1.350 EUR

Verkauft
Schilderij, Roosenboom 1005
Schilderij, Roosenboom

Ergebnis:

950 EUR

Jan te Wierik, paneel 1006
Jan te Wierik, paneel
Startpreis 500 EUR
Verkauft
Schilderij, Jakoby 1007
Schilderij, Jakoby

Ergebnis:

24.000 EUR

2 Schilderijen 1008
2 Schilderijen
Startpreis 7.000 EUR
H.P. Koekkoek 1009
H.P. Koekkoek
Startpreis 2.500 EUR
Strandgezicht 1010
Strandgezicht
Startpreis 700 EUR
Schilderij, vrouwen in park 1011
Schilderij, vrouwen in park
Startpreis 1.600 EUR
P.P. Schiedges 1012
P.P. Schiedges
Startpreis 450 EUR
Schilderij, schapen 1013
Schilderij, schapen
Startpreis 800 EUR
Jan te Wierik 1014
Jan te Wierik
Startpreis 1.750 EUR
Verkauft
A.C. van Noort, groot 1015
A.C. van Noort, groot

Ergebnis:

700 EUR

Schilderij, J. Rijlaarsdam 1016
Schilderij, J. Rijlaarsdam
Startpreis 900 EUR
Verkauft
F. Carlebur 1017
F. Carlebur

Ergebnis:

2.250 EUR

Herman Brood 1018
Herman Brood
Startpreis 1.600 EUR
Verkauft
Schilderij, Jakoby 1019
Schilderij, Jakoby

Ergebnis:

22.000 EUR

C. Koppenol, strand 1020
C. Koppenol, strand
Startpreis 350 EUR
J.L.H. Bron, oogsttijd 1021
J.L.H. Bron, oogsttijd
Startpreis 450 EUR
Verkauft
Escher, houtsnede 1022
Escher, houtsnede

Ergebnis:

115 EUR

Ongesigneerd, 17e eeuw 1023
Ongesigneerd, 17e eeuw
Startpreis 2.000 EUR