Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Kristallen bowlset
Ergebnis: 60 EUR

Oude facetgeslepen kristallen bowlset (13-delig), bowlpot met 12 glazen in goede staat

15 Delen kristal
Ergebnis: 35 EUR

Kavel met 15 delen facetgeslepen kristal 20e eeuw: 2x ovaalvormige schalen en 13 fruitschalen (chips mogelijk) 15-28cm. Cond.: R-G

4 Delen antiek glas
Ergebnis: 35 EUR

Vier delen antiek glas ca. 1880 met groen glas en witte figurendecors (minimale chips) 8-14cm. Cond.: R-G

Diverse glazen, slingereffect
Startpreis 30 EUR

Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G

8 Kristallen roemers
Ergebnis: 80 EUR

Kavel met 8 oude kristallen Roemer glazen ca. 1930 met dezelfde slijpsels 21cm. Cond.: G

8 Wijnrode glazen
Ergebnis: 40 EUR

Acht wijnrode glazen (4x kristal en 4x glas), 20e eeuw 16-22cm. Cond.: G

13 Diverse roemers
Startpreis 100 EUR

Kavel van 13 diverse kristallen glazen roemers 20e eeuw 14-21cm. Cond.: G

3 Delen Boheems glas
Startpreis 35 EUR

Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...

10 Roemers, noppenglazen
Startpreis 35 EUR

Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G

41 Glazen met karaf
Startpreis 70 EUR

Kavel van 41 kristallen glazen en bijbehorende karaf ca. 1930 in goede staat

8 Mondgeblazen glazen
Ergebnis: 30 EUR

Acht aparte oude/antieke mondgeblazen glazen met luchtbellen (abrissglas) 11-12cm. Cond.: G

9 Glazen, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G

20 Glazen, gouddecor
Startpreis 70 EUR

Kavel met 20 kristallen glazen met gouddecor (2 soorten) 6-12cm. Cond.: G

3 Glazen karaffen
Startpreis 20 EUR

Drie oude glazen karaffen: 1x blauw/groene karaf 1e helft 20e eeuw (zonder stop), 1x zware gekleurde karaf met stop "Ruhmaki Suomi Finnland" en 1x schenkkan ca. 1930, 18-24cm. Cond.: G

4 Antieke glazen
Startpreis 100 EUR

Vier antieke glazen 18e-19e eeuw o.a: 1x slingerglas (17e-18e eeuw), 1x gegraveerd glas 18e-19e eeuw (flora), 1x zwaar borrelglas 19e eeuw, 1x gelobt glas 18e-19e eeuw 12-15cm. Cond.: G

40 Kristallen glazen
Startpreis 70 EUR

Kavel van 40 kristallen glazen (groepjes van diverse soorten) 20e eeuw 10-19cm., minimale chips mogelijk Cond.: G

21 Beschilderde glazen
Startpreis 80 EUR

Kavel van 21 beschilderde oude glazen (kristal en glas) o.a: 3x Boheems (hoofdzakelijk 1e helft 20e eeuw 8-16cm. Cond.: G

38 Gegraveerde glazen
Startpreis 70 EUR

Kavel met 38 gegraveerde glazen (groepjes van diverse soorten) 19e-20e eeuw o.a: 1 groot kristallen glas met monogram 19e eeuw, 1 kristallen glas met jachtvoorstelling 4-21cm. Cond.: G

Limonadekan met glazen
Startpreis 30 EUR

Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G

2 Delen glaswerk
Ergebnis: 35 EUR

Twee delen glaswerk ca. 1900: 1x lichtblauw geschulpte schaal met messing voet en 1x robijnrode dekselpot met messing armaturen en figurenvoorstelling op deksel 12-25cm. Cond.: G

3 Delen glas
Startpreis 50 EUR

Drie moderne glazen vazen ca. 1970-1980: 1x Cassiskleurige Zweedse vaas Gullaskruf C.R.P., 1x langwerpige vaas (minimale chip), 1x geaderde hoge vaas roze/wit, ongemerkt 20-39cm. Cond.: R-G

3 Delen glaswerk
Startpreis 60 EUR

Drie delen oud/antiek glaswerk: 1x oorvaasje meerkleurig ca. 1900, 1x gesigneerd vaasje 2e helft 20e eeuw en 1x gesigneerd Jugendstil stijl vaasje 2e helft 20e eeuw met geschulpte kraag 6,5-9cm. Cond....

3 Delen glaswerk
Ergebnis: 50 EUR

Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x Gallé stijl vaas met floraal decor, 1x Boheems kristallen vaas, robijnrood, gegraveerd en met floraal decor, 1x vaas ca. 1920 met decor van goud en bloemen 16-28cm...

5 Delen Swarovski
Ergebnis: 50 EUR

Vij delen Swarovski kristal: 1x harp (uitgave 1992) behorend bij het thema "Kristalmelodie" 10,2cm., 1x tafelbel met gematteerde bloemen ca. 11cm., 1x kristallen figuur met golfen, 1x roze gekleurde k...