Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 10. April 2015 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

3 Delen glas
Startpreis 50 EUR

Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x schildpad, 1x blauwe asbak in de vorm van een tabakspijp en 1x paperweight met luchtbellen 8-16cm. Cond.: G

7 Delen glas
Startpreis 50 EUR

Zeven delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x spiraalvormig object, 2x smallen gesigneerde blauwglazen vazen, 1x clown-asbak, 1x hoge schaal "Van Walther", 1x glazen Jaguar E-type en 1x groene vaas met bloeme...

3 Delen glas
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G

Ronde schaal, WMF
Startpreis 30 EUR

Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G

2 Glazen kandelaren
Ergebnis: 260 EUR

Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G

Kavel glaswerk
Ergebnis: 30 EUR

Kavel van 10 delen oud glaswerk: 1x set (1 karaf met 6 bijpassende glazen) en 3 losse karaffen, 9-33cm. Cond.: G

2 Glazen schenkkannen
Startpreis 50 EUR

twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G

4 Glazen bierpullen
Startpreis 30 EUR

Vier Duitse glazen bierpullen: 1x grote kristallen gegraveerde bierpul 20e eeuw, korenbloemen, 1x glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1900 en 2x beschilderde glazen bierpullen naar oud voorbeeld 15-2...

4 Karaffen
Startpreis 40 EUR

Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G

Swarovski hond
Ergebnis: 65 EUR

Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G

3 Swarovski zwanen
Ergebnis: 30 EUR

Kavel van 3 Swarovski zwanen uitgevoerd in helder kristal, 7,5x5cm., 5,5x4,5cm. en 3,5x3cm. Cond.: G

2 Jaarstukken met schade
Ergebnis: 50 EUR

Twee delen Swarovski met schade: 1x jaarstuk 1997, draak met bol. Manen en staart zijn gematteerd 13x9cm. (1 hoorn mist (afgebroken) en 1 van de vier manen mist (afgebroken). 1x jaarstuk Pegasus 1998 ...

7 Delen glaswerk
Startpreis 30 EUR

Zeven delen oud glaswerk/kristal 20e eeuw 13-22cm. Cond.: R-G

Tiffany stijl glas-in-lood
Startpreis 60 EUR

Tiffany stijl glazen glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G

2 Karaffen + fles
Startpreis 40 EUR

Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G

Kristallen mandje
Startpreis 30 EUR

Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.

2 Delen glas, 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G

3 Delen glaswerk
Ergebnis: 30 EUR

Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G

9 Roemers
Ergebnis: 45 EUR

Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G

2 Kristallen karaffen
Startpreis 30 EUR

twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G

2 Kristallen schenkkannen
Startpreis 40 EUR

Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.

5 Delen kristal
Startpreis 35 EUR

Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G

13 Kristallen schalen
Startpreis 30 EUR

Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.

6 Delen waaierkristal
Startpreis 100 EUR

Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G