Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Kyrillisch gesigneerd 1055
Kyrillisch gesigneerd

Ergebnis:

13.000 EUR

Verkauft
Rietveld bureau 4000
Rietveld bureau

Ergebnis:

7.000 EUR

Verkauft
Empire servies, zilver 1
Empire servies, zilver

Ergebnis:

3.300 EUR

Verkauft
Kang Xi trekpotje 6033
Kang Xi trekpotje

Ergebnis:

3.300 EUR

Verkauft
Broodkast 4001
Broodkast

Ergebnis:

3.200 EUR

Verkauft
Schilderij, G. de Laportille 1006
Schilderij, G. de Laportille

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Jachtklok, Schwarzwald 3502
Jachtklok, Schwarzwald

Ergebnis:

2.000 EUR

Verkauft
Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

Ergebnis:

1.950 EUR

Verkauft
Antieke beker 4
Antieke beker

Ergebnis:

1.900 EUR

Verkauft
Hoge blauwe vaas 6009
Hoge blauwe vaas

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
2 Kang Xi schotels 6027
2 Kang Xi schotels

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Yixing theepot, theeglazuur 6442
Yixing theepot, theeglazuur

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Witte kom met drakendecor 6319
Witte kom met drakendecor

Ergebnis:

1.350 EUR

Verkauft
Chatule 43
Chatule

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Gestoken blaasbalg 2014
Gestoken blaasbalg

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Kabinet 4020
Kabinet

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Schaal met draken 6044
Schaal met draken

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Koningscollier GG 379
Koningscollier GG

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Ivoren okimono 5821
Ivoren okimono

Ergebnis:

1.200 EUR

Verkauft
Twentse staartklok 3500
Twentse staartklok

Ergebnis:

1.150 EUR

Verkauft
Antiek kistje 2066
Antiek kistje

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Voorraadpotje, 18e eeuw 6310
Voorraadpotje, 18e eeuw

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Choker diamant 331
Choker diamant

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Kromzwaard 2013
Kromzwaard

Ergebnis:

1.000 EUR