Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

A. Reinders, stilleven
Ergebnis: 25 EUR

A. Reinders fecit, olieverf op paneel, 19e eeuws stilleven 30x40cm. Cond.: R-G

Irmi, papegaai
Ergebnis: 25 EUR

Irmi '92, litho op papier, papegaaien 70x90cm. Cond.: G

3 Houtsnedes, Jaap Weijand
Ergebnis: 25 EUR

Drie houtsnedes van Jaap Weijand (Amsterdam 1886 - 1960), houtsnedes op papier, 3 religieuze voorstellingen met figuren 12x13cm. en 20x20cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Ergebnis: 25 EUR

Japanse houtsnede 19e eeuw (gesigneerd), houtsnede op papier, Japanse krijgsheer (licht beschadigd) 35,5x24,8cm. Cond.: R

Diverse grafieken
Ergebnis: 20 EUR

Kavel diverse grafieken etc. 19e eeuw o.a; gravure E. Hildebrandt, gravure Ebers, gravure Preyer, aquarel 1916, etc. Cond.: R-G

Göhring
Ergebnis: 20 EUR

Göhring 1912 (Duitse School), houtskool op papier, mannelijk naakt 40x56cm. Cond.: R

Ets, P.A. Nijgh
Ergebnis: 20 EUR

P.A. Nijgh (Wormerveer 1876 - 1959 Enschede), ets op papier, kerkingang van kerk te Enschede 42x27cm. Cond.: G

2 Modeprenten
Ergebnis: 20 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

Schilderij, Neuhausen
Ergebnis: 20 EUR

Neuhausen ca. 1930 (Duitse School), olieverf op linnen, landschap met heide 69x60cm. Cond.: R

Franse mode-gravures
Ergebnis: 20 EUR

Kavel diverse 19e eeuwse ingekleurde modegravures ca. 20x27cm. Cond.: R-G

Schilderij, A. Sap
Ergebnis: 20 EUR

A. Sap ca. 1930, olieverf op paneel, dorpsgezicht aan het water 30,5x19cm. Cond.: G

Schilderij, zonnebloem/meloen
Ergebnis: 20 EUR

Alexandre Sarres, olieverf op linnen, vaas met zonnebloemen en meloen 50x60cm. Cond.: G

Gravure/ets D.N. Chodowiecky
Ergebnis: 20 EUR

Daniel Nicolaus Chodowiecky ( 1726 -1801), ets op papier, romantisch paar voor een venster 7x12,5cm. Cond.: G

Hollandse gravure, Westmaas
Ergebnis: 20 EUR

Hollandse 18e eeuwse gravure op papier, "Vaderlanders dit tafereeltjes van Westmaas, herinnere in wat het dorpjen heeft geleden sedert eeuwenlang tot nu. Vuur en water deeden 't zuchten thans verrijst...

Schilderij, J. Varly
Ergebnis: 20 EUR

J. Varly ca. 1900, olieverf op paneel, dorpsgezicht met figuren 25x27cm. Cond.: G

A. Schwermann 1909
Ergebnis: 15 EUR

A. Schwermann 1909, olieverf op linnen, bergmeer met roeiboot (lucht bijgeschilderd) 27x18cm. Cond.: R

Ro Mogendorff, kempvis
Ergebnis: 15 EUR

Ro Mogendorff '65 (Rosa, Joodse kunstenares Amsterdam 1907 - 1969 Laren), Chinese inkt op papier, kempvis 21x16cm. Cond.: G

Japanse houtsnede
Ergebnis: 15 EUR

Japanse houtsnede ca. 1900 (gesigneerd), wintergezicht Japan met figuren (met twee scheuren ca. 4 en 7cm. ) 22x34cm. Cond.: M

Ongesigneerd landschap met kerk
Ergebnis: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, landschap met kerktoren