Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Koppel in kist, damast 2015
Koppel in kist, damast

Ergebnis:

1.950 EUR

Verkauft
Gestoken blaasbalg 2014
Gestoken blaasbalg

Ergebnis:

1.300 EUR

Verkauft
Antiek kistje 2066
Antiek kistje

Ergebnis:

1.100 EUR

Verkauft
Kromzwaard 2013
Kromzwaard

Ergebnis:

1.000 EUR

Verkauft
Chinese bronzen kruik 2119
Chinese bronzen kruik

Ergebnis:

650 EUR

Verkauft
Oorkonde vrijmetselaar, scepter 2000
Oorkonde vrijmetselaar, scepter

Ergebnis:

480 EUR

Verkauft
Tuibeeld, vrouw 2443
Tuibeeld, vrouw

Ergebnis:

475 EUR

Verkauft
Kist, smeedijzeren beslag 2019
Kist, smeedijzeren beslag

Ergebnis:

440 EUR

Verkauft
2 Zwarte tafelstukken 2490
2 Zwarte tafelstukken

Ergebnis:

380 EUR

Verkauft
Mahonie schrijfkist 2067
Mahonie schrijfkist

Ergebnis:

375 EUR

Verkauft
Belgische plank barometer 2240
Belgische plank barometer

Ergebnis:

325 EUR

Verkauft
2 Bronzen kandelaren 2002
2 Bronzen kandelaren

Ergebnis:

300 EUR

Verkauft
Arabisch geweer 2078
Arabisch geweer

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Arabisch geweer 2079
Arabisch geweer

Ergebnis:

250 EUR

Verkauft
Schild + Speer 2334
Schild + Speer

Ergebnis:

245 EUR

Verkauft
Grote ametist, ca. 10KG 2029
Grote ametist, ca. 10KG

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Schild, helm en speer 2083
Schild, helm en speer

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Pistool 2231
Pistool

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
Pistool 2234
Pistool

Ergebnis:

220 EUR

Verkauft
2 Wandkandelaars 2041
2 Wandkandelaars

Ergebnis:

200 EUR

Verkauft
Revolver, dubbelloops 2205
Revolver, dubbelloops

Ergebnis:

190 EUR

Verkauft
Schaakspel 2011
Schaakspel

Ergebnis:

185 EUR

Verkauft
Schuifslot 17e eeuw 2349
Schuifslot 17e eeuw

Ergebnis:

175 EUR

Verkauft
Horlogestandaard, 18e eeuw 2005
Horlogestandaard, 18e eeuw

Ergebnis:

160 EUR