Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Stofzuiger + stormlamp
Ergebnis: 20 EUR

Tabakspot
Ergebnis: 20 EUR

Grote keramieken tabakspot Varinas en gemerkt Oldenkott ca. 1900 met koperen deksel 30xø19cm.

Tinnen schaal, A'damse school
Ergebnis: 15 EUR

Plaquette Maria
Ergebnis: 15 EUR

Diverse miniaturen, tin
Ergebnis: 15 EUR

Hoeden kapstok
Ergebnis: 15 EUR

Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G

3 Delen koperwerk
Ergebnis: 15 EUR

Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G

Joodse kandelaar
Ergebnis: 15 EUR

Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.

Diverse miniaturen, tin
Ergebnis: 10 EUR