Twee oude Chinese glazen snuifbottles (Peking glas?): 1x met blauwe kikker en 1x met drakendecor 20e eeuw 6cm. Cond.: G
Twee koperen 1/2 centen koning Willem I: 1832 en 1837 Cond.: ZF
Vier zilveren Wilhelmina guldens: 1922, 1923, 1924 en 1928 Cond.: ZF en beter
Kavel van 13 zilveren en 7 bronzen penningen uit diverse landen Cond.: ZFR
Twee oude Chinese houtgesneden figuren met koperdraad inleg 20e eeuw in goede staat 28-30cm.
Putti op zuil en albasten voet ca. 1880, bronskleurig gepatineerd (compositie metaal) 22cm. Cond.: G
Drie oude Chinese bronzen figuren 20e eeuw, voorstellend Chinese hoogwaardigheidsbekleders 6-7cm. Cond.: G
Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Drie delen antiek brons 19e-20e eeuw; 2x bronzen vijzels 19e-20e eeuw en 1x driepoot hengselpan 19e-20e eeuw in goede staat 8-16cm.