Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Slavenbanden zilver 411
Slavenbanden zilver

Ergebnis:

15 EUR

Verkauft
Bronzen boedha 5103
Bronzen boedha

Ergebnis:

135 EUR

Bisquit plaquette 6479
Bisquit plaquette
Startpreis 35 EUR
2 Aziatische beelden 5096
2 Aziatische beelden
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Beeldje, legering 5089
Beeldje, legering

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Hoeden kapstok 2441
Hoeden kapstok

Ergebnis:

15 EUR

3 Bronzen miniaturen 5053
3 Bronzen miniaturen
Startpreis 60 EUR
Verkauft
Zilveren pijpcomfoor 375
Zilveren pijpcomfoor

Ergebnis:

290 EUR

Verkauft
Gouden broche, Zeeuwse knop 82
Gouden broche, Zeeuwse knop

Ergebnis:

180 EUR

Verkauft
6 Messen zilv/ivoor 75
6 Messen zilv/ivoor

Ergebnis:

45 EUR

Verkauft
Fotolijstje 68
Fotolijstje

Ergebnis:

50 EUR

Buste, Jef Lambeaux 5046
Buste, Jef Lambeaux
Startpreis 250 EUR
Verkauft
3 Delen brons 2434
3 Delen brons

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Diverse miniaturen, tin 2427
Diverse miniaturen, tin

Ergebnis:

15 EUR

Imari vaas 6449
Imari vaas
Startpreis 40 EUR
Beeld, man met geit 5039
Beeld, man met geit
Startpreis 380 EUR
Zilveren miniatuurvaasje 368
Zilveren miniatuurvaasje
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Collier ruwe diamant en parel, bruin 361
Collier ruwe diamant en parel, bruin

Ergebnis:

30 EUR

Verkauft
Yixing theepot, theeglazuur 6442
Yixing theepot, theeglazuur

Ergebnis:

1.600 EUR

Armband granaat 3 rij 32
Armband granaat 3 rij
Startpreis 290 EUR
Russisch zilveren flacon 25
Russisch zilveren flacon
Startpreis 200 EUR
Verkauft
Ets, P.A. Nijgh 1310
Ets, P.A. Nijgh

Ergebnis:

20 EUR

Verkauft
Zilveren dienblad 18
Zilveren dienblad

Ergebnis:

700 EUR

Verkauft
Appel, gezicht 1303
Appel, gezicht

Ergebnis:

360 EUR