Diese Webseite verwendet Cookies

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen vrouw
Startpreis 125 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een Griekse vrouw met ampfora en kelk in goede staat 16cm.

2 Bronzen bustes
Startpreis 100 EUR

Twee 19e eeuwse bronzen bustes van een koninklijk paar. Verguld en met marmeren voet. Cond.: G

2 Beelden, man en vrouw
Startpreis 90 EUR

Twee compositie metalen figuren van man met hoorn en luisterende vrouw met korf. Bronskleurig gepatineerd en in goede staat 40-43cm.

Bronsje, dame
Startpreis 50 EUR

Oud Art Deco bronsje ca. 1930 van een naakte dam op marmeren sokkel 23xø10cm. Cond.: G

9 Figuren, o.a. brons
Startpreis 15 EUR

Art Deco figuur, 2 vogels
Startpreis 30 EUR

Brons, J.M. Lambeaux
Startpreis 100 EUR

J.M. Lambeaux (Joseph Marie Thomas Lambeaux 1852 - 1908), bronzen figuur met vrouwelijke erotische voorstelling (mooie originele patina) 7x11x5cm. Cond.: G

Bronzen gans
Ergebnis: 50 EUR

Grote oude bronzen gans 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm.

4 Gietijzeren beelden
Ergebnis: 60 EUR

Groot snijwerk, adelaar
Startpreis 170 EUR

Groot oud snijwerk 1e helft 20e eeuw, voorstellend een adelaar met jong, vermoedelijk China 49x33x33cm.