Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen condor
Ergebnis: 225 EUR

Grote bronzen condor in Art Deco stijl 21e eeuw, gesigneerd B. Vanstraeten in zeer goede staat 51x20x40cm.

2 Bronzen kandelaars
Ergebnis: 100 EUR

Twee bronzen Jugendstil stijl kaarskandelaren 2e helft 20e eeuw, voorstellend een vrouw met bloem. Geheel gemonteerd op marmeren voet 34xø12cm. Cond.: G

Moderne sculptuur
Ergebnis: 80 EUR

Moderne sculptuur op beton gegoten voet met 5 gezichten op metalen basis. Gesigneerd Yeph 1984. Paar chips van gipsen gezichten af en lichte schaafplekken 68x15x16cm. Cond.: R

Bronzen geit
Ergebnis: 150 EUR

Bronzen geit op zwart marmeren voet 21e eeuw in goede staat 37x18x31cm.

Bronzen beeld, vrouw op stoel
Ergebnis: 160 EUR

Groot oud bronzen figuur, voorstellend een vrouw op stoel 2e helft 20e eeuw 61cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Ergebnis: 130 EUR

Oude bronzen zittende boedha met originele patina 20e eeuw 34x22x11cm. Cond.: G

Bronzen Chinese vrouw
Startpreis 130 EUR

Bronzen Chinese vrouw met twee kinderen op marmeren voet 21e eeuw 28x18x12cm. Cond.: G

Herder
Startpreis 80 EUR

Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherder met schaap H.: 46cm. Cond.: G

Herderin
Startpreis 80 EUR

Franse compositie metalen figuur ca. 1880, onduidelijk gesigneerd. Voorstellend een schaapsherderin met schaap H.: 46cm. Cond.: G

Bronzen man met pijp
Startpreis 70 EUR

Bronzen soldaat op origineel marmeren voet, voorstellend een WO I reservist met reservistenpijp 15x4x4cm. Cond.: G

Beeld, Arabier
Startpreis 120 EUR

Gipsen Arabier ca. 1900 (gerestaureerd) 45x24x14cm. Cond.: R-G

Bronzen liggende dame
Ergebnis: 110 EUR

Modern brons van een voluptueuze dame op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 22x26x15cm.

2 Beelden
Startpreis 420 EUR

Twee bronzen beelden ca. 1870 van Greil (Charles); 1x Faunesse Dansante en 1x Faune Dansant 36-37cm. Cond.: G

Verguld boedha hoofd
Startpreis 90 EUR

Oude vergulde ijzeren boedha hoofd 20e eeuw 29x17x17cm. Cond.: G

Bronzen zwijn
Startpreis 100 EUR

Bronzen keiler op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 25x13x35cm.

Beeld, man met geit
Startpreis 380 EUR

Oud bronzen beeld ca. 1920 van J. Mateta, voorstellend een man zittend op steenbok met zwart marmeren voet in goede staat 32,5x26x10cm.

Buste, E. Patris
Startpreis 25 EUR

Oude keramieken buste van E. Patris (België) ca. 1920 op zwart marmeren voet. Neus beschadigd 39x13x11cm. Cond.: R

Samac beeld
Ergebnis: 60 EUR

Frans compositie metalen figuur ca. 1880, gesigneerd La Rose par Guillemin. Waarschijnlijk mist de roos in haar hand, verder in goede staat 49cm.

Bronzen zeeman
Startpreis 360 EUR

Oud bronzen figuur, voorstellend een zeeman met kijker ca. 1940, gemonteerd op zwart marmeren voet 37cm. Cond.: G

Bronzen figuur met fluit
Startpreis 225 EUR

Groot oud bronzen beeld van man met blaasinstrument 20e eeuw (voet iets beschadigd) 49cm. Cond.: R-G

Bronzen arm
Ergebnis: 110 EUR

Moderne bronzen arm, gemonteerd op zwart marmeren voet 21e eeuw in zeer goede staat 46x46x10cm.

Bronzen engel
Ergebnis: 85 EUR

Bronzen engel op zwart marmeren voet 21e eeuw, gesigneerd Michelangelo, in zeer goede staat 39x13x13cm.

Buste, Jef Lambeaux
Startpreis 250 EUR

Terracotta buste ca. 1900, gesigneerd Jef Lambeaux. Electrolytisch met bronslaag voorzien. Origineel en in goede staat 38x36x17cm.

Brons, dame met weegschaal
Startpreis 110 EUR

Bronzen vrouwe Justitia op zwart maremern voet 2e helft 20e eeuw (1 ketting mist) 40cm. Cond.: G