Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

21. Juliveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 4. Juli 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Jan te Wierik
Startpreis 1.000 EUR

Jan te Wierik '95 1954-2002 Rekken, Acryl op paneel, papegaai met varken. 55x70cm., Cond.:G

A.J. van Prooijen
Startpreis 375 EUR

Albert Juranrdus van Prooyen (Groningen 1834 - 1898 Amsterdam), olieverf op paneel, romantisch Hollands landschap met rivier, boten, figuren etc. 29,5x19,5cm. Cond.: G

18x Anthon van Dyck
Ergebnis: 100 EUR

Kavel met 18 gravures 17e-18e eeuw o.a: Antonie van Dyck pinxit, Antonie van Dyck Aqua Forti, diverse portretten in redelijk tot goede staat ca. 38x24cm.

Ovaal portret
Ergebnis: 110 EUR

H. Chr. Jensen 19e eeuw, olieverf op linnen, herenportret 57x72cm. Cond.: G

Schilderij, Helwag
Startpreis 600 EUR

Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G

Schilderij, Hellwag
Startpreis 600 EUR

Rudolf Hellwag (Duitse School 1867 - 1942), olieverf op linnen, park met figuren 31x24cm. Cond.: G

Aquarel ca. 1800
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw, gemengde techniek op papier, portret van een meisje 27x19cm. Cond.: G

W. Schouten
Startpreis 150 EUR

W. Schouten ca. 1900, olieverf op papier, stilleven met schilderij en roofvogel 100x70cm. Cond.: G

Schilderij, schepen
Ergebnis: 650 EUR

Edmund Ernest Kosmowski ( Russische School 1900 - 1985), , olieverf op linnen, zeilboten in een baai 24x33cm. Cond.: G

Schilderij, Geldwisselaars
Startpreis 1.000 EUR

Laith Alkhalidr (Irak), olieverf op linnen, Oosterse voorstelling met geldwisselaars 101x80cm. Cond.: G

Emil Rau
Startpreis 100 EUR

Verso Emile Rau ca. 1900 (waarschijnlijk overgeschilderde reproductie), olieverf op paneel, interieur met figuren 25x20cm. Cond.: G

W. Fekken
Startpreis 250 EUR

Willem Fekken (Amsterdam 1908 - Hilversum), olieverf op paneel, bruggetje aan Berensteinse wei 55x45cm. Cond.: G

Koekoek, zeegezicht
Startpreis 1.250 EUR

Hermanus Koekkoef 1861 (Middelbrug 1815 - 1882 Haarlen), olieverf op linnen, schepen en figuren op ruwe zee (overschilderingen, beschadigingen) 61x31cm. Cond.: M

Frits Du Mes
Ergebnis: 300 EUR

Frits Du Mes, Belgische school ca. 1930, olieverf op linnen, vaas met rozen. 25x45cm., Cond.: G

Geerenstein
Startpreis 450 EUR

J.A. v. Geerensteijn (pseudoniem van Cor Bouter), olieverf op linnen, landschap Giethoorn met boer in punter, geiten en kippen 100x60cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Startpreis 900 EUR

Jan te Wierik '95, 1954-2002 Rekken, Acryl op papier, Fantasiefiguren, 40x50cm., Cond.:G

H. van Tankeren
Ergebnis: 100 EUR

H. van Tankeren ca. 1900 (Hollandse School), olieverf op paneel, Hoenderhof 24x17cm. Cond.: G

v.d. Ruyter
Ergebnis: 150 EUR

V. de Ruyter ca. 1900, olieverf op paneel, boereninterieur 21x14cm. Cond.: G

Schilderij, ezel
Startpreis 625 EUR

J. Builler 19e eeuw, olieverf op linnen, boerin met ezel en hond 60x40cm. Cond.: G

Aquarelle, rijstpapier
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke Chinese rijstpapieren aquarellen achter glas met voorstellingen van rijke dames in interieur en langs een rivier, gesigneerd ca. 1900. 36x26,5cm., beschadigd.

Italië, zeegezicht
Startpreis 180 EUR

M. Risetta ca. 1900 (pseudoniem Karl Kaufmann?), olieverf op paneel, baai met schepen 52x26cm. Cond.: G

2 Tekeningen, 18e eeuw
Startpreis 150 EUR

Twee tekeningen op papier 18e eeuw: 1x damesportret met lauwerkrans en monogram L.V. 29x21cm. en 1x moeder met kinderen 29x20cm. Cond.: G

2 Engelse steendrukken
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude Engelse steendrukken ca. 1930 met mooie omlijsting; 1x A Tea Garden en 1x St. James par. 70x60cm. Cond.: G

A.C. van Noort
Ergebnis: 575 EUR

Van Noort 20e eeuw, olieverf op linnen, strandgezicht Zandvoort met figuren 55x45cm. Cond.: G