Diese Webseite verwendet Cookies

20. Aprilveiling 2014

Versteigerung am Freitag, 11. April 2014 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Wandkandelaars, engel 2000
Wandkandelaars, engel
Startpreis 475 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2001
2 Vuurvergulde kandelaars
Startpreis 800 EUR
2 Vuurvergulde kandelaars 2002
2 Vuurvergulde kandelaars
Startpreis 800 EUR
Lampje met Pierrot 2003
Lampje met Pierrot
Startpreis 275 EUR
Lampevoet 2004
Lampevoet
Startpreis 220 EUR
2 Cloisonne vazen, Anabel 2005
2 Cloisonne vazen, Anabel
Startpreis 850 EUR
2 Chinese bronzen vazen 2006
2 Chinese bronzen vazen
Startpreis 350 EUR
2 Wandkandelaren 2007
2 Wandkandelaren
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Hanglamp, 3 kelkjes 2008
Hanglamp, 3 kelkjes

Ergebnis:

225 EUR

Chinese vaas met vogels 2009
Chinese vaas met vogels
Startpreis 230 EUR
Hanglamp 2010
Hanglamp
Startpreis 300 EUR
Cloisonne vaas 2011
Cloisonne vaas
Startpreis 300 EUR
Tibetaans hoofddeksel, vogels 2012
Tibetaans hoofddeksel, vogels
Startpreis 225 EUR
Empire kandelaren 2013
Empire kandelaren
Startpreis 1.200 EUR
2 Olielampen 2014
2 Olielampen
Startpreis 100 EUR
Scheermessen set 2015
Scheermessen set
Startpreis 195 EUR
2 Kandelaren, 17e eeuw 2016
2 Kandelaren, 17e eeuw
Startpreis 800 EUR
2 Kandelaars, figuren 2017
2 Kandelaars, figuren
Startpreis 120 EUR
Verkauft
Kist, 19e eeuw 2018
Kist, 19e eeuw

Ergebnis:

1.050 EUR

Monstrans 2019
Monstrans
Startpreis 120 EUR
Pronkvitrine, 19e eeuw 2020
Pronkvitrine, 19e eeuw
Startpreis 125 EUR
2 Kandelaars, beelden 2021
2 Kandelaars, beelden
Startpreis 90 EUR
2 Bronzen vazen 2022
2 Bronzen vazen
Startpreis 400 EUR
Tafellamp met beeld 2023
Tafellamp met beeld
Startpreis 120 EUR