Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Bestek, verzilverd? 199
Bestek, verzilverd?

Ergebnis:

35 EUR

Ring, Lapis Lazuli 627
Ring, Lapis Lazuli
Kein Mindestpreis
Flex armband 672
Flex armband
Kein Mindestpreis
Gesign. J. Altink 1303
Gesign. J. Altink
Kein Mindestpreis
Barometer, 19e eeuw 2214
Barometer, 19e eeuw
Kein Mindestpreis
Verkauft
7 Delen divers 2328
7 Delen divers

Ergebnis:

20 EUR

Wortelnoten naaitafel 4067
Wortelnoten naaitafel
Kein Mindestpreis
Vervallen uit veiling 4145
Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis
Vervallen uit veiling 4146
Vervallen uit veiling
Kein Mindestpreis
Geldkist 4269
Geldkist
Kein Mindestpreis
Verkauft
42 Tegels 6161
42 Tegels

Ergebnis:

150 EUR

2 Delfts blauwe borden 6302
2 Delfts blauwe borden
Kein Mindestpreis
2 Vazen, 18e eeuw 6452
2 Vazen, 18e eeuw
Kein Mindestpreis
2 Vazen, 18e eeuw 6454
2 Vazen, 18e eeuw
Kein Mindestpreis
Delfts blauw bord, 18e eeuw 6500
Delfts blauw bord, 18e eeuw
Kein Mindestpreis
Verkauft
Kaststel 6512
Kaststel

Ergebnis:

5 EUR

Verkauft
Broche Zilver met goudopleg 36
Broche Zilver met goudopleg

Ergebnis:

20 EUR

Unakiet collier 677
Unakiet collier
Startpreis 10 EUR
Verkauft
Malachietset 680
Malachietset

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
2 Tijgeroogsnoeren 687
2 Tijgeroogsnoeren

Ergebnis:

10 EUR

Ets, Hilmar Friedrich 1192
Ets, Hilmar Friedrich
Startpreis 10 EUR
Verkauft
Gerda Rotermund 1215
Gerda Rotermund

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Ets, watermolen 1382
Ets, watermolen

Ergebnis:

10 EUR

Verkauft
Ets, kerk 1388
Ets, kerk

Ergebnis:

10 EUR