Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Schaal op bronzen voet 6107
Schaal op bronzen voet

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
Franse speeltafel, 19e eeuw 4010
Franse speeltafel, 19e eeuw

Ergebnis:

180 EUR

Corneille 1320
Corneille
Startpreis 40 EUR
Verkauft
Hollands wortelnoten kabinet 4003
Hollands wortelnoten kabinet

Ergebnis:

1.000 EUR

Reisklokje 3592
Reisklokje
Startpreis 390 EUR
Zilveren natfruitlepel 489
Zilveren natfruitlepel
Startpreis 30 EUR
Verkauft
Keramiek figuur Oostenrijk 6100
Keramiek figuur Oostenrijk

Ergebnis:

110 EUR

Verkauft
Ravelli giraffe 6093
Ravelli giraffe

Ergebnis:

70 EUR

Broche, ivoor snijwerk 482
Broche, ivoor snijwerk
Startpreis 150 EUR
Verkauft
Fedor van Kregten, koeien 1291
Fedor van Kregten, koeien

Ergebnis:

371 EUR

Gouache Christus, monogram 1284
Gouache Christus, monogram
Startpreis 35 EUR
Verkauft
Kleine reiswekker 3556
Kleine reiswekker

Ergebnis:

100 EUR

Verkauft
Ets, Roodenburg 1277
Ets, Roodenburg

Ergebnis:

40 EUR

Verkauft
Comtoise 3549
Comtoise

Ergebnis:

50 EUR

Verkauft
C. Cornelisz, rode bessen 1270
C. Cornelisz, rode bessen

Ergebnis:

80 EUR

Vrijslinger 3542
Vrijslinger
Startpreis 100 EUR
Verkauft
Plated koffiekan 446
Plated koffiekan

Ergebnis:

50 EUR

Bonbonschaal, zilv. hengsel 439
Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startpreis 60 EUR
Westerwald wandreliëf 6057
Westerwald wandreliëf
Startpreis 150 EUR
Verkauft
16 Doosjes met 4 oorknoppen 696
16 Doosjes met 4 oorknoppen

Ergebnis:

90 EUR

Ring, briljanten 432
Ring, briljanten
Startpreis 375 EUR
A.J. van 't Hoff 1241
A.J. van 't Hoff
Startpreis 25 EUR
Verkauft
Joseph Tilleux 1234
Joseph Tilleux

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
2 Chinese borden 6050
2 Chinese borden

Ergebnis:

60 EUR