Antieke Louis Seize-stijl eiken rolluik penantkast, ca. 1900, In goede originele staat. 83x43x107cm.
Twee oude porseleinen beeldengroepen Duitsland; 1x Dresden Alka Western Germany, dame met heer (beschadigingen aan jurk) en 1x Duits musicerend stel (beschadigingen aan jurk) 11-19cm. Cond.: R
Oude eikenhouten naaibox ca. 1940 in goede originele staat 55x57x28cm.
Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G
Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58
Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U
Porseleinen 19e eeuwse kom met twee decors. Handbeschilderd met voorstelling van figuren in landschap (ongemerkt) 7xø16,5cm. Cond.: G
Twee zwarte biedermeier voltaires ca. 1870, 1x gaaf en 1x stoffering beschadigd 113x66x74cm. Cond.: R-G
Prachtige grote goud-imari porseleinen kom met landschaps- en bloemendecor 2e helft 20e eeuw 11xø28cm. Cond.: G
Imari porseleinen schaal ca. 1800 met paradijsvogel- en bloemendecor. In goede originele staat 6xø21cm.
Moderne houten ladenkast met 4-lades in chello-vorm 21e eeuw in goede staat 170x88x35cm.
Duits eikenhouten Grunderzeit nachtkastje ca. 1880 met zwart marmeren blad. In goede staat 80x42x38cm.
Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G
Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.
Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U
Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...
Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.
Negen delen Chinees porselein 18e-19e eeuw; 1x Imari kop & schotel 18e eeuw (chip en haarscheur), 3 kop & schotels van eierschaal porselein, 1 los kopje (chip) 5-12cm. Cond.: R-G
Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G
Mooi Louis Seize stijl dames-schrijfbureau met rondom intarsia, bronzen beslag en lijstwerk 21e eeuw. In goede staat 81x80x120cm.
Twee grote Oude Chinees porseleinen vazen met rondom figurendecor 1e helft 20e eeuw in goede staat 24xø18cm.
Twee delen zilver; 1x Hollands zilveren pasteischep, model Haags Lofje 835/000, grootkeur, jaarletter A: 1910, MT: CLJ Begeer Utrecht ca. 79gr. L.: 20cm. (Cond.: G) en 1x Hollands zilveren zoutvaatje ...
Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...