Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Chinese borden
Ergebnis: 60 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemendecor in goede originele staat ø21cm.

Schilderij, kermis
Ergebnis: 460 EUR

Restsignatuur 20e eeuw, olieverf op papier, kermis met vele figuren bij avond 63x53cm. Cond.: G

6 Kop&Schotels
Ergebnis: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G

Schilderij, ijsgezicht
Ergebnis: 60 EUR

S. Elten (of Ellen) 20e eeuw, olieverf op linnen, Hollands ijsgezicht met figuren 40x60cm. Cond.: G

Ikoon, Maria met kind
Startpreis 160 EUR

Ikoon, moeder Gods van Kazan met 2 randheiligen begin 20e eeuw Russisch 21,5x27cm.

Schilderij, Rasmus
Startpreis 150 EUR

A. Rasmussen (Noorwegen of Zweden), olieverf op linnen, impressionistisch landschap 31,5x19cm. Cond.: R

KPM Manefaktur
Startpreis 300 EUR

KPM porseleinen zouthouder met putti ca. 1900, bloemen, vlinder- en gouddecor. In goede originele staat 13x13,5x9cm.

Notenhouten kastje
Ergebnis: 60 EUR

Hollands wortelnoten fineer ladenkast 2e helft 20e eeuw in barokstijl in zeer goede staat 73x41x75cm.

Commode, brons
Startpreis 225 EUR

Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.

Schilderij J. Guy, fruit
Ergebnis: 90 EUR

J. Guy 21e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met fruit 30x40cm. Cond.: G

Schilderij, G.W. Knap
Ergebnis: 180 EUR

G.W. Knap 20e eeuw, olieverf op paneel, stadsgezicht met figuren 30x40cm. Cond.: G

Franse speeltafel, 19e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R

Tegel
Ergebnis: 450 EUR

Vroeg 18e eeuwse polychroom Fayence wandtegel met kraai (Frankrijk of Italië) in goede originele staat (minimale chips) 20x16,7x3cm.

Miniatuur skelet
Startpreis 130 EUR

Oude, uit been gesneden, geraamte in vreemde houding 1e helft 20e eeuw in goede originele staat 11cm. Cond.: G

Hollands wortelnoten kabinet
Ergebnis: 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M

Reisklokje
Startpreis 390 EUR

Messing reiswekker met slagwerk op de bel ca. 1900 met emaille wijzerplaat. Waterbury Clock Comp. pat D. Jan.13.9 in goede werkende staat. 11x7,5x6cm.

Schilderij, A. Manakoll
Ergebnis: 40 EUR

A. Manakoll? 19e eeuw, olieverf op paneel, twee rustende trekpaarden bij hooi 21x16cm. Cond.: R

Krist. dekselvaas + schenkkan
Ergebnis: 45 EUR

Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G

Monogram V.L., Vesuvius
Ergebnis: 150 EUR

Viggo Langer (1860 - 1942), Italiaans landschap met gezicht op Vesuvius (gaatje in het doek) 28x22cm. Cond.: R

Onduidelijk, erotisch
Startpreis 300 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, pastel op papier, erotische voorstelling 45x59cm. Cond.: G

Kleine reiswekker
Ergebnis: 100 EUR

Kleine oude messing reiswekker 20e eeuw met geëmailleerde wijzerplaat en sleutel. In zeer goede staat 7x5x4,5cm.

Divers oud glaswerk
Ergebnis: 40 EUR

Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G

4 Delen glas
Ergebnis: 30 EUR

Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.

Damesportret
Startpreis 250 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1930, gouache op papier, halfnaakte dame 29x39cm. Cond.: G