Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Dienblad, plated
Ergebnis: 30 EUR

Mooi oud plated presenteertablet 20e eeuw opengewerkt en gegraveerd 46x3cm. Cond.: G

Zilveren natfruitlepel
Startpreis 30 EUR

Antieke Hollands ziulveren natfruitschep, model dubbel puntfilet. Met lelies uitgezaagde bak, 835/000, Jaarletter: X, 1907, MT.: C.L.J.Begeer, Utrecht, L. 14cm., Ca. 25gr., Cond.:U

Kleine reiswekker
Ergebnis: 100 EUR

Kleine oude messing reiswekker 20e eeuw met geëmailleerde wijzerplaat en sleutel. In zeer goede staat 7x5x4,5cm.

Ets, D. Harting
Ergebnis: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Broche, ivoor snijwerk
Startpreis 150 EUR

Broche, GG 585/000 met ivoren snijwerk. Grote ovale broche, 38x47 mm, met ingelegde afbeelding met vogel van invoor. Het ivoren snijwerk is op zilver ingelegd.

Comtoise
Ergebnis: 50 EUR

Franse comtoise ca. 1880, wijzerplaat gecraceleerd en beschadigd 147x17x28cm. Cond.: R

Gesign. N. Roosenboom
Ergebnis: 162 EUR

Gesigneerd N. Roosenboom ca. 1900, olieverf op paneel, Hollands landschap met figuren en boerderij 60x80cm. Cond.: G

Corneille
Startpreis 40 EUR

Corneille 94, reproductie op linnen, duif en kat 50x60cm. Cond.: G

Schaal op bronzen voet
Ergebnis: 50 EUR

Decoratieve keramieken Jugendstil-stijl jardiniere met bronzen voet 2e helft 20e eeuw in goede originele staat 26x25x20cm.

Vrijslinger
Startpreis 100 EUR

Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.

3 Chin. pors. kop&schotels
Startpreis 20 EUR

Drie Chinees porseleinen kop&schotels 19e eeuw met blauw decor van figuren in landschappen en bloemen. 2 Kopjes hebben een haarscheur 6,5xø12cm. Cond.: R-G

Franse pendule 1840
Ergebnis: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.

Keramiek figuur Oostenrijk
Ergebnis: 110 EUR

Grote keramieken figuur voorstellend een dame met hoed en jurk met bloemen. Gemerkt KWK Keramiek Austria Todany. minimale glazuur beschadigingen 39cm. Cond.: R

Plated koffiekan
Ergebnis: 50 EUR

Engels plated koffiekan, empirestijl, ca. 1920, 21x15x11cm.

Bonbonschaal, zilv. hengsel
Startpreis 60 EUR

Kristallen bonbonschaal met antiek Hollands zilveren hengsel 835/000, jaarletter B: 1911, MT: onduidelijk ø15,5cm. Cond.: U

Schilderij, paarden in galop
Ergebnis: 45 EUR

Goya Pogmus (Poolse/Hongaarse school?) ca. 1950, olieverf op linnen, paarden in galop 60x90cm.

Fedor van Kregten, koeien
Ergebnis: 371 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, landschap met koeien aan het water met boerderij 50x70cm. Cond.: G

Gouache Christus, monogram
Startpreis 35 EUR

Monogram J.W.H.?, gouache op papier, Christus geketend aan een zuil 27x14cm. Cond.: G

Ring, briljanten
Startpreis 375 EUR

Ring GG 750/000 met Rode stenen en Diamanten. Sierlijke slagring met in het midden 11 briljant geslepen diamanten versierd met 8 rode stenen in een peervorm. ca 5.6 gr. ø 52

Ravelli giraffe
Ergebnis: 70 EUR

Bisquit porseleinen giraffe van Ravelli 20e eeuw in goede staat 14cm.

Empire klok 1820
Startpreis 2.500 EUR

Zeer grote bronzen vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met Orfeus. In uitstekende staat met goedwerkend 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 63x47x28cm.

Ets, Roodenburg
Ergebnis: 40 EUR

Ets, Roodenburf fecit (1895 - 1987), ets op papier, Rijn bij Rhenen 30x22cm. Cond.: G

Westerwald wandreliëf
Startpreis 150 EUR

Prachtige Duitse Westerwald steengoed wandreliëf (onduidelijk gesigneerd, H. Silum/ H. Wurl?) ca. 1920. Voorstellend een vrouw met kind, salamander en wijnranken (bakscheur) 35x40x5cm. Cond.: R-G

C. Cornelisz, rode bessen
Ergebnis: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, olieverf op paneel, rode bessen 18x13cm. Cond.: G