Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Krist. dekselvaas + schenkkan
Ergebnis: 45 EUR

10 Champagne glazen
Ergebnis: 45 EUR

Glazen schaal, zilv. hengsel
Startpreis 30 EUR

Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.

4 Delen kristal
Ergebnis: 25 EUR

2 Delen glas
Ergebnis: 25 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G

Karaf met cognac-glazen
Ergebnis: 20 EUR

Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G

Karaf met likeurglazen
Ergebnis: 15 EUR

Karaf met 6 likeurglazen 20e eeuw 16-24cm. Cond.: G

Leerdam vaas
Ergebnis: 15 EUR

Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.

3 Opaline vazen
Ergebnis: 20 EUR

3x Peper & Zout stel
Ergebnis: 30 EUR

Fles, 17e-18e eeuw
Ergebnis: 50 EUR

Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.

3 Schalen
Startpreis 80 EUR

Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen(1 bord met chip). ø23cm. Cond.: G