Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Vuurvergulde kandelaar 2000
Vuurvergulde kandelaar

Ergebnis:

575 EUR

Verkauft
Vergulde kandelaar 2001
Vergulde kandelaar

Ergebnis:

280 EUR

Schrijn ca. 1880 2002
Schrijn ca. 1880
Startpreis 700 EUR
Bioscoop projector FH 66 B 2003
Bioscoop projector FH 66 B
Startpreis 2.500 EUR
Oude Moorlamp 2004
Oude Moorlamp
Startpreis 650 EUR
Speeldoos + 5 platen 2005
Speeldoos + 5 platen
Startpreis 480 EUR
Verkauft
Speelwals 2006
Speelwals

Ergebnis:

450 EUR

Vijzel 1645 2007
Vijzel 1645
Startpreis 500 EUR
Kastje met ivoren mahjongg spel 2008
Kastje met ivoren mahjongg spel
Startpreis 375 EUR
Verkauft
Duitse hoedendoos 2009
Duitse hoedendoos

Ergebnis:

160 EUR

Lamp met man 2010
Lamp met man
Startpreis 230 EUR
Lamp met putti 2011
Lamp met putti
Startpreis 225 EUR
Bureauset 2012
Bureauset
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Bentheimer leeuw 2013
Bentheimer leeuw

Ergebnis:

220 EUR

Empire kraanpot ca. 1800 2014
Empire kraanpot ca. 1800
Startpreis 400 EUR
Verkauft
3 Delen snijwerk 2015
3 Delen snijwerk

Ergebnis:

50 EUR

Pijpenrek, 19e eeuw 2016
Pijpenrek, 19e eeuw
Startpreis 60 EUR
2 Terracotta vazen 2017
2 Terracotta vazen
Startpreis 400 EUR
Verkauft
Paneel, 18e -19e eeuw 2018
Paneel, 18e -19e eeuw

Ergebnis:

200 EUR

Polifoon speeldoos + plaat 2019
Polifoon speeldoos + plaat
Startpreis 400 EUR
3 Speculaasplanken 2020
3 Speculaasplanken
Startpreis 40 EUR
Wijwatervat, 18e eeuw 2021
Wijwatervat, 18e eeuw
Startpreis 90 EUR
Verkauft
2 Vergulde kandelaren 2022
2 Vergulde kandelaren

Ergebnis:

270 EUR

Scheerset, 7 dagen 2023
Scheerset, 7 dagen
Startpreis 320 EUR