Diese Webseite verwendet Cookies

18. Oktoberveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 18. Oktober 2013 ab 02:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Verkauft
Pendule met figuren 3500
Pendule met figuren

Ergebnis:

1.400 EUR

Vuurvergulde pendule 3501
Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.200 EUR
Verkauft
Charles Dix pendule 3502
Charles Dix pendule

Ergebnis:

500 EUR

Verkauft
Klok met putti 3503
Klok met putti

Ergebnis:

1.600 EUR

Verkauft
Weense klok 3504
Weense klok

Ergebnis:

1.200 EUR

Amsterdams Staand Horloge 3505
Amsterdams Staand Horloge
Startpreis 8.000 EUR
Empire klok 1820 3506
Empire klok 1820
Startpreis 2.500 EUR
Vergulde pendule, strijdwagen 3507
Vergulde pendule, strijdwagen
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Atmos klok, LeCoultre 3508
Atmos klok, LeCoultre

Ergebnis:

800 EUR

Verkauft
Schwartzwalder klok 3509
Schwartzwalder klok

Ergebnis:

800 EUR

Engelse tafelklok 3510
Engelse tafelklok
Startpreis 550 EUR
Staand horloge, scheepjesmechaniek 3511
Staand horloge, scheepjesmechaniek
Startpreis 2.700 EUR
Empire pendule 3512
Empire pendule
Startpreis 1.000 EUR
Verkauft
Grunder tafelklok 3513
Grunder tafelklok

Ergebnis:

280 EUR

Porseleinen klok 3514
Porseleinen klok
Startpreis 100 EUR
Grote klok, 18e eeuw 3515
Grote klok, 18e eeuw
Startpreis 1.750 EUR
Vuurvergulde pendule 3516
Vuurvergulde pendule
Startpreis 1.250 EUR
Verkauft
Kogelklok 3517
Kogelklok

Ergebnis:

800 EUR

Engelse tafelklok 3518
Engelse tafelklok
Startpreis 350 EUR
Frans klokkenstel, 19e eeuw 3519
Frans klokkenstel, 19e eeuw
Startpreis 250 EUR
Porseleinen Lenzkirch klok 3520
Porseleinen Lenzkirch klok
Startpreis 500 EUR
Klok met brons 3521
Klok met brons
Startpreis 350 EUR
Verkauft
Vuurvergulde klok 3522
Vuurvergulde klok

Ergebnis:

150 EUR

Verkauft
Vuurvergulde pendule 3523
Vuurvergulde pendule

Ergebnis:

350 EUR