Drie 18e eeuws Chinees porseleinen borden. 1x Floraal met konijn, Imari, haarlijn + chip. 2x Familie verte, randschade. Afmeting: Ø 16 - 21,5 cm. In redelijke staat.
2x Chinese Yixing sweet meat dishes met florale beschildering. Afmeting: 12 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Mei ping celadon vaas met goudkleurige tekst, blad reliëf en merkteken. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met front + verso floraal decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met figuren en kostbaarheden decor. Met dubbel blauwe bodemring. Afmeting: H 23,5 x Ø 20, 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen ruby back bord met Familie Rose decor/tuin met vogel decor. Afmeting: Ø 13,9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schaal met oranje/rood floraal goud decor. Bodemmerk. Afmeting: 4 x 14,7 x 8,7 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met tuin decor. Waarvan vier borden goed, één bord haarlijn, één bord chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met elf antiek Chinees porseleinen kopjes + schotels. Onder meer; Kang Xi, Mandarijn, Familie Rose, Cheng Lung. 18e - 19e Eeuw. Zeven delen goed, twee kopjes haarlijn + chip, twee kopjes chip. Afm...
Vier delen divers Chinees porselein. Onder meer; 2x Ice crack voorraad vazen met stemgember in siroop (Tung Chun Canning Co). 1x Trekpot met draak decor. 1x Kantonese vaas. Afmeting: 14,5 - 30 cm.
Twee Chinees porseleinen kommen. 1x Geel glazuur met draken decor + zes tekens bodemmerk. 1x Blauw glazuur met hoogwaardigheidsbekleder + bodemmerk. Afmeting: Ø 9,8 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Japans Imari porseleinen schotel met draken, olifanten, figuren, floraal en goud decor. Zes tekens bodemmerk. Eén haarlijn. Afmeting: Ø 39,8 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen divers porselein uit Japan/China. Onder meer; Satsuma, blanc de chine, familie rose cup (chips). Eén deksel satsuma gelijmd. Afmeting: 13 - 17 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen Imari schotels. Floraal/goud decor. Afmeting: Ø 11,4 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen. 1x Vaas met draken decor. 1x Flesvaas met draken decor + vier tekens bodemmerk (hals beschadigd). Afmeting: H 30,5 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Gedetailleerde Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/goud decor. Voorzien van bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met ribbels + bodemmerk. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Onderrand schade. Afmeting: H 19 x Ø 16,2 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Clair de Lune vaas met lichtblauw glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 26,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal + goud decor. Bodemmerk. Afmeting: H 25,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met vlinder decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 22,4 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Kom bruin/zwart kokosnoot glazuur met zes tekens bodemmerk. 1x Balustervormige vaas met rood glazuur en dubbele blauwe bodemring. Afmeting: 16 - 17 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Flambé vaas. 1x Vrucht-vorm. Afmeting: 13 - 15 cm. In goede staat.