Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4x Antieke Duitse steengoed kruiken
Startpreis 50 EUR

Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.

Rosenthal vaas
Startpreis 50 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.

Serie Charles Dickens borden (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.

5 Delen Duits steengoed
Startpreis 50 EUR

Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.

Antieke Majolica onderzetter, 1915
Startpreis 50 EUR

Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.

5x Sculpturen Lou Schwirtz
Startpreis 50 EUR

Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuitvormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Afm...

5x Divers antiek
Startpreis 50 EUR

Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...

Lot keramiek koningshuis (5x)
Startpreis 50 EUR

Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.

4x Chinees porselein
Startpreis 50 EUR

Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.

4x Imari dekselpotjes
Startpreis 50 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.

Chinese trekpot
Startpreis 50 EUR

Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.

2x Japanse eierschaal bekers
Startpreis 50 EUR

Twee Japanse eierschaal porseleinen hoge bekers met landschap/pagode decor + bodemmerk. Eén kop haarlijn. Afmeting: 8,5 - Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese drakenvaas
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.

Bronzen Ghendi kan
Startpreis 50 EUR

Antieke Perzische bronzen ghendi-kan met gravures. Afmeting: 23 x 21 x Ø 18 cm. In goede staat.

3 Cloisonne vazen
Startpreis 50 EUR

Drie Japanse Cloisonne vazen. Een keer set Floraal/goud circa 1900. Een keer groot Floraal 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm.

Chinees dekseldoosje (kokosnoot)
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.

Chinese plaquette
Startpreis 50 EUR

Antieke Chinese houtgestoken wandplaquette met figuren in tuin bij pagode decor. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x 19,3 x 2,3 cm. In goede staat.

3x Chinees houtsnijwerk
Startpreis 50 EUR

Drie Chinese plaquettes. Houtsnijwerk. Bestaande uit: Twee Chinese houtsnijwerk wandplaquettes. Vogels bij bosschage decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 x 49 cm. En een plaquette in lijst. Panorama/figure...

4x Celadon porselein
Startpreis 50 EUR

Vier delen Oosters/China celadon porselein. Bestaande uit: Vierkante wierookbrander, Ghanesha (tand af), wierookbrander, haan. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.

Boeddha-hoofd op standaard
Startpreis 50 EUR

Oosters bronskleurig terracotta boeddha-hoofd op standaard. Afmeting: 45 x 25 x 17 cm. In goede staat.

Chinese bronzen vaas
Startpreis 50 EUR

Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

4 Delen div. China/Japan
Startpreis 50 EUR

Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.

2x Oosters/Chinees porselein
Startpreis 50 EUR

Twee maal Oosters/Chinees porselein met floraal/wapen decor. Bestaande uit: Kan met wapen Engeland. En een bord met floraal decor, Samson? Afmeting: H 22 x Ø 14 cm./ Ø 22,5 cm. In goede staat.

Zilveren roomkan
Startpreis 55 EUR

Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat