Vier antieke Duitse steengoed kruiken. Divers. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 25 - 29 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen vaas met floraal decor. US-Zone. Selb. Afmeting: 20 x Ø 12 cm. In goede staat.
Vijf antieke Engelse keramieken Charles Dickens borden. Pickwick papers Dickens. Diverse voorstellingen. Eén bord gelijmd, rest goed. Circa 1920. Afmeting: Ø 24,7 cm.
Vijf delen antiek Duits steengoed. Schalen en boternap met glazuur. Enkele chips. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Grote antieke Majolica Jugendstil onderzetter, Floraal/vlinder decor. Circa 1915. Afmeting: 3,5 x 24 x 24 cm. In goede staat.
Vijf sculpturen van Lou Schwirtz. 1928 - . Onder andere: wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, schuitvormige sculptuur met spijlen. 60er-Jaren. Afm...
Vijf maal divers antiek. Aardewerk + een glas. Onder andere: Villeroy & Boch bierpul, haarlijnen. Mettlach V.B. Jugendstil bierpul met tinnen deksel. Georg Schmider Zell vaas 'immer wirß das Glück ist...
Vijf maal keramiek. Koningshuis. Bestaande uit: 2x Beker, Juliana-Bernhard 1937. 2x Borden, Wilhelmina 1898 - 1938. 1x Bord, huwelijk prinses Juliana. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.
Vier Japanse porseleinen borden met floraal/landschap decor. Circa 1900. Afmeting: ø 23,5 - 31 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen dekselkommen. Floraal + goud decor. Afmeting: 7 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinese natuurstenen trekpot met draken decor. Afmeting: 16 x 13 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse eierschaal porseleinen hoge bekers met landschap/pagode decor + bodemmerk. Eén kop haarlijn. Afmeting: 8,5 - Ø 9 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.
Antieke Perzische bronzen ghendi-kan met gravures. Afmeting: 23 x 21 x Ø 18 cm. In goede staat.
Drie Japanse Cloisonne vazen. Een keer set Floraal/goud circa 1900. Een keer groot Floraal 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 30 cm.
Antieke Chinese dekseldoos. Gemaakt van kokosnoot. 19e Eeuw. Gemerkt. Met karaktertekens en gelukstekening. Afmeting: 11,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken wandplaquette met figuren in tuin bij pagode decor. 19e Eeuw. Afmeting: 34 x 19,3 x 2,3 cm. In goede staat.
Drie Chinese plaquettes. Houtsnijwerk. Bestaande uit: Twee Chinese houtsnijwerk wandplaquettes. Vogels bij bosschage decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 x 49 cm. En een plaquette in lijst. Panorama/figure...
Vier delen Oosters/China celadon porselein. Bestaande uit: Vierkante wierookbrander, Ghanesha (tand af), wierookbrander, haan. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Oosters bronskleurig terracotta boeddha-hoofd op standaard. Afmeting: 45 x 25 x 17 cm. In goede staat.
Chinese bronzen vaas met kraanvogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Vier delen divers. China/Japan. Bestaande uit: Eén Kantonese porseleinen dekselpot. Drie maal cloisonne. Afmeting: 14 - 37 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters/Chinees porselein met floraal/wapen decor. Bestaande uit: Kan met wapen Engeland. En een bord met floraal decor, Samson? Afmeting: H 22 x Ø 14 cm./ Ø 22,5 cm. In goede staat.
Zilveren melkkan, 934/000, Empire, bolmodel geplaatst op een ronde voet voorzien van een greep met filetrand. MT.: onduidelijk jl.: Z:1834. 11x8x9cm. totaal ca 128 gram. In goede staat