Chinese wit porseleinen vaas met blauwe draken. Afmeting: 23,5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen yongzheng landschaps kom. Haarlijn. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
H. Eschmann Verso. Dames portret. 19e Eeuw. Olieverf op linnen. Restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In matige staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse landkaart. Transisalania Over-IJssel door Nicolaum Visscher. 1618 - 1709. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 51 x B 59 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte rolvaas met berglandschap/figuren/vee decor. Afmeting: 47,4 x Ø 15,3 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Swatow schotel met floraal decor. Haarlijn. Afmeting: Ø 25,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee decoratieve blikken beschilderde tafellampen met Florale/gouddecors, met blikken lampenkappen. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x Ø 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Biedermeier nachtkastje. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 30 x 39 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse notenhouten gebogen Barok commode met originele sloten. Beslag vervangen. Verder in originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 104 x 115 x 60 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Japanse porseleinen Satsuma figuren. Eén maal boeddha, goud/floraal + bodemmerk, kindje gelijmd. En een twee-delige wierookbrander met olifant en pagode. Chips. Afmeting: 32 - 36 cm. In r...
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloempot decor. Vier keer chips, twee keer haarlijn. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Violet/blauw kleurige Chinees porseleinen kom met haarlijn structuur in glazuur. Afmeting: 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren tamboereerhaaknaaldhouder, deels zes-kantig en getorst met ronde knop, voorzien van vastzet-vleugelmoer. Mr. Adema-Leeuwarden. Circa 1890. Afmeting: 10,5 cm. En een acht-kantige 835/0...
Hollands eikenhouten schrijfkabinet met glas-opzet voor boeken. Circa 1950. Met messing beslag. Afmeting: 240 x 130 x 70 cm. In zeer goede staat.
Zilveren pepermuntdoosje, 833/000, rond model met ribbewerking en opgesoldeerd schild. ø 51mmx22mm. ca 27,5 gram. MT.: H.J. van halteren Schoonhoven, jl:E:1839. In goede staat
Een strakke zilveren klontjestang, 835/000 met tanden, 12 cm. ca 48,7 gram. In goede staat
19e Eeuwse Zwitserse palissander houten speeldoos met zeven melodieën. Intarsia jachthoorn. Opdraaiveer goed. Afmeting: 43 x 20 x 15 cm. In redelijke staat.
Antieke curiose sigaren comfort. Circa 1900. Compositiemetaal met houten basement voor sigaren, om rechtop in te zetten. Regenton voor lucifer + emmer voor sigarentoppen, met bovenin sigarensnijder. ...
Geelgouden ring, 750/000, met robijn, saffier en diamant. Ring met een ovaal cabouchon geslepen robijn en saffier, met aan beide kanten 6 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,14 ct, in 2 vertikale...
Groot handgeknoopt tapijt. Geheel gedecoreerd met floraal decor. Afmeting: 345 x 250 cm. In goede staat.
Groot rood Perzisch kleed. Kirman. Met prachtig floraal decor. Eén hoek met oude reparatie. Afmeting: 298 x 388 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met figuren in landschap/herten decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met floraal decor en bodemmerk. Haarlijn. Afmeting: H 8 x Ø 16,5 cm. In redelijke staat.
Vier diverse kleden. Vier handgeknoopte Perzische kleden, onder andere antieke. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 105 x 86 cm. Eén maal rood van kleur met medaillon, afmeting: 104 x 75 ...
Witgouden ring, 585/000, met diamant en smaragd. Fantasie slagring met 4 singlecut geslepen diamanten en 3 rond gefacetteerde smaragden in 4 poot chatonzettingen. Breedte kop 13 mm. ø 55 ca 2,9 gram. ...
Witgouden tennisarmband, 750/000, met diamant. Fijne armband bezet met briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,5 ct VVS/D-E. Voorzien van een bakslot met veiligheid. breedte 2,6 mm. lengte 18 cm. ca ...
Grote antieke tinnen klepkan. 18e - 19e Eeuw. Binnen in bodem applicatie roos van Tudor. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met messing monturen. Afmeting: 67 cm. In goede staat.
Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Grote antieke messing hanglamp met guirlandes en ranken. Circa 1900. Glasstukjes af van grote lampenkamp. Afmeting: 72 x Ø 70 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van granaat met geelgouden sluiting, 585/000, met granaat. Collier met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5mm, bevestigd aan een royale ronde sluiting met schelpen en knopjes, voorzien van eind...
Lot met qouins sieraden, voorzien van een goldplated hanger en diverse inlegstukken.
Armband uit Lapis Lazuli met geelgouden sluiting en schakel-elementen, 585/000. Armband met 8 rechthoekig bol geslepen lapis lazuli stenen verbonden door geelgouden hulzen met ogen. Voorzien van een k...
Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.
Twee antieke kistjes. Eén maal boulle. Eén maal benen noppen. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Tibetaans handbeschilderd en met leer beklede documenten/sieraden kist. 21e Eeuw. Afmeting: 20 x 30 x 24 cm. In goede staat.
Geelgouden collier met hanger, 585/000, met schelpcamee. Venetiaans collier met daaraan een ovale hanger met een dubbele rand bezet een ovale gesneden schelpcamee, Grootte hanger 29x17mm. 45 cm. Totaa...
Collier van robijnkralen met gouden 585/000 sluiting. Drie rij-ig collier van gefacetteerde robijnkralen, ø 6mm, bevestigd aan een grote ronde sluiting met robijn en diamanten, 19e eeuw, één diamantje...
Witgouden hanger, 585/000, met kyaniet, robijn en diamant. Bladvormige hanger, opgewerkt met een ovaal gefacetteerde kyaniet, ca 1,06 ct, en een rand met diamanten. Boven het blad zit een hangeroog be...
Antiek miniatuurschilderij. Dame met los haar en hoofdbedekking. Opengewerkte messing filigrain lijst. Verso monogram. Afmeting: H 12 x B 9,5 cm. In goede staat.
Oude gietijzeren haan met ijzeren mand. Handbeschilderd. 20e Eeuw. Afmeting: 41 cm. In goede staat.
Grote gipsen supraporte (bovendeurstuk) met cherubijnkoppen. 20e Eeuw. Chips. Afmeting: 30 x 26 x 15 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000, met bruine parel en kwarts. Lange hanger met onderaan een bruine parel, ø 8 mm. In de rand van de hanger zijn rookkwartsen gezet en is een grote ronde citrien geplaatst, to...
Set met granaten sieraden bestaande uit 3 hangers, 333/000, rozetmodel, een ring, 333/000, in markiesvorm, een broche in hartvorm en een peervormige antieke hanger, beiden uit tombak. In goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met saffier en diamant. Ovale oorsteker met een getorste bewerking en 2 witgouden randen ,met een singlecut diamantje. In het midden van de oorknop zit een ovaal geface...
Grote geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Ovale hanger bezet met een grote ovaal gefacetteerde citrien, gezet in een gladde rand met greinen bewerking. Grootte hanger 40x24 mm, incl. oog. ca 16,2...
Geelgouden ring, 585/000, met streepagaat. Ring met een fijne band en een ovaal zetkast met daarin een een markies cabouchon geslepen streepagaat. breedte ring 25 mm. ø 57. ca 3,8 gram. Gedragen, in g...
Lot met 2 ringen, waarvan één zilveren ring, 925/000, met draaibare getorste band, ø 8mm, ø 65, en een schakelring, Nomination, met schakels voorzien van geelgouden elementen, 750/000. ø 52. In goede ...
Twee zilveren horloges; een ovaal horloge, 925/000, met stijven ronde band, merk Golana, mechanisch, en een bewerkt ovaal horloge met verlopende bewerkte band met niello. 16x20 mm. In redelijk goede s...
Armband met granaat en geelgouden sluiting, 585/000. Armband met 4 rijen gefacetteerde granaten, ø 5,5mm, bevestigd aan een ovale sluiting met een geschulpte rand en graveerwerk, bezet met een ovaal g...
Geelgouden oorstekers, 585/000, met granaat. Ovale rozetoorknoppen met in het midden een ovaal gefacetteerde granaat en een rand met 8 gefacettteerde granaatjes. ø oorknop 10x12mm. ca 3,0 gram. In goe...
Set zilveren sieraden met hematiet, een collier met kralen van hematiet, ø 6 &12 mm, bevestigd aan een opengewerkte zilveren bolsluiting, 925/000, 62 cm, een paar oorhangers, 835/000, met een knop met...
Witgouden broche, 585/000 met diamant. Sierlijke broche met krullen en bloemen bezet met singlecut en briljant geslepen diamanten.22x44mm. ca 8,4 gram. rodium deels afgesleten. In goede staat
Twee zilveren armbanden, 925/000, met kleurstenen, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 6 en 7 mm. 19 cm. ca 39 gram. In goede staat
Drie identieke zilveren hangers, 925/000, met kleurstenen. Hangers in een bladvorm met blauw en wittopaas, citrien, amethist en peridoot. 15x30mm, inclusief oog. totaal ca 10,5 gram. Nieuw
Zilveren ring Lapponia, 925/000, model Pluto, breedte 8 mm, ca 3,4 gram ø57. In goede staat
Geelgouden ring, 916/000, met 5 diamanten. Rijring met rechte kop bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 ct. ø 53 ca 5 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmandje, 835/000, fraai opengewerkt mandje met floraal decor, versierd met opgesoldeerde guirlandes en cartouches, geplaatst op 4 klauwpoten. MT.: Calvapra trading Company, Amsterdam na1...
Zilveren theedoos, 835/000, ovaal gecontourneerd model met scharnierend deksel met knop. Getekend: St Eloy. 14x10x11cm. ca 292 gram. In goede staat
Russische orthodoxe houtgestoken heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
Bronzen Jugendstil buste. Jonge vrouw. Circa 1910. Afmeting: 9 x 10,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Zilveren bureauset, 800/000, met een kristallen inktpot, vierkant, voorzien van een zilveren ronde dop met bewerkte rand, 9x9x11cm, een briefopener, been met zilveren heft, 29 cm, een inktdroger met z...
Collier van barnsteen, verlopend met ovale kralen, 7-10mm/18-24mm. met sluiting uit barnsteen. 55 cm. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met slangenkoppen. Ring met ene slag met daarin 2 slangenkoppen bezet met smaragdstenen als ogen. Breedte 14,5 mm. ca 4,5 gram. ø 57 In goede staat
Grote Japanse bronzen cloisonne vaas met olifanten koppen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 585/000,met saffier en diamant. Ovale rozethanger met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier met daaromheen een rand bezet met 14 kleine singlecut geslepen diamantjes, ...
Elegante choker, 333/000, met robijn en diamant. Choker met ovaalgourmetcollier, in het midden een maanvormige element met 3 rond gefacetteerde robijnen en aan weerskanten versierd met 3 kleine single...
Groot antiek Frans compositie metalen Jugendstil figuur. Dame met bloemen. Licht erotisch. Arm ooit gerestaureerd. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Lot antiek verguld bronzen beslag. 19e Eeuw. Afmeting: 11 - 28 cm. In goede staat.
Negen delen Perzisch/Arabisch. Antiek. Brons, koper. Onder andere: Vazen, olielamp, dekseldoos met gravering. Afmeting: 5 - 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Japanse bronzen vaas met waterplanten decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x ø 26 cm. In goede staat.
Zilveren gezaagde schaal, BWG, met fraai floraal decor voorzien van een getrembleerde bewerking en een gesoldeerde rand met krullen en voluten. De schaal is geplaatst op 3 bewerkte pootjes. Vermoedeli...
Klein zilveren mokkaservies, 800/000, met een mokkakan, melkkan en een suikerpot versierd met een bewerkte rand. De deksels zijn voorzien van een knop in de vorm van een pijnappel. MT.: Wilhelm Binder...
Bicolour gouden ring, 585/000, met diamanten. Strakke fantasiering met wit- en geelgoud, bezet met 2 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct. Breedte ring 9 mm. ø 55. ca 3,5 gram. Winkelverkoop...
Sierlijke witgouden ring, 750/000, met diamant. Ring met een peervormig element pavé bezet met briljant geslepen diamanten. De bovenzijde van de fijne band is tevens voorzien van briljant geslepen dia...
Franse Art Deco standaard. Circa 1920. Pierrot, deels verguld, met bel onder parasol. Eén vinger mist, breuk in arm. Afmeting: 36 x 18 x 12 cm. In redelijke staat.
Antiek verguld bronzen figuur met ivoren gezicht op marmeren basement. Circa 1900. Jongen met boek op klompen. Afmeting: H 16 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 750/000, met diamant. Ring voorzien van een 6 poots klassiek chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,30 ct SI/P. ø53, ca 4,1 gram. Winkelverkoopprijs € 1699,-. Nieuw
Zilveren brandewijnkom, 835/000, rond model op ronde voet versierd met graveerwerk en gedreven quirlandes. Voorzien van 2 grepen in de vorm van acanthusbladeren. Met monogram gravure ECD. Assayer: Si...
Grote antieke Japanse Satsuma vaas met krijgers en gouddecor. Afmeting: 65 cm. Chip van de bovenkant verder in redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen vaas met rode draak en creme-kleurige craquele glazuur. Afmeting: H 20 x Ø 14 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon figuur met groen glazuur. Chinese vrouw op os. Eén arm beschadigd. Afmeting: 18,5 x 12,5 x 7 cm. In redelijke staat.
Twee typemachines. 20e Eeuw. Waarvan één Continental rekentypemachine. En typemachine Everest Italië. Afmeting: 40 - 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse blauw glazen dekseldoos met goudkleurige florale decors. Mogelijk Moser. Haarlijn in bodem. Afmeting: 10 x 12,5 x 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne kunstglazen vissen. Diverse technieken. 21e Eeuw. Afmeting: 31 - 32 cm. In goede staat.
Zeven kristallen Swarowski dieren figuren. Bij één muis mist oor, is er los bij. Verder alles goed. Afmeting: 3 - 6 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal 19e eeuws antiek. Bestaande uit: Bronzen inktpot op marmeren basement. Ebbenhouten zwavelstokjeshouder met been + zilveren hengsel. Pijpcomfoor met messing/noten. Afmeting: 13 - 15 cm. In g...
Vijf diverse antieke olielampen, onder andere: ijzer, messing, brons. Afmeting: 8 - 25 cm. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, voorzien van ene bronzen binnenbel, rond model versierd getrembleerde randen en floraal graveerwerk. MT.: A.H.Ankum, Zaandam jl.:h:1867. Rand is wat uit model en voorzien ...
Antieke drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit; mosterdpot, voorzien van 835/000 zilveren deksel met handgreep als slang deksel ooit gerepareerd + stel ovale zoutvaatjes. Alle drie op...
Drie maal oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: Geëtst glas 1844, Kasteel Warmbrunn in landschap decor. Karaf, circa 1900. Karaf, 20e eeuw. Afmeting: 16 - 38 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen Meissen figuur. Circa 1880. Knauf periode. Bloemenmeisje met rozen. G 72. Paar minimale chips bloemen. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met goudrand en heraldiek familiewapen. Samson? Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.