17e Eeuwse Hollandse statenbijbel met originele lederen band en koperen beslag. Helmich van Cappel in compagnie met Jan Barentsen Smient, 1662, Dordrecht. Afmeting: 11 x 24 x 36 cm. Randen pagina's ge...
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.
Bijzonder fraaie Franse zilveren miniatuur pendule, 800/000, rijkelijk versierd met floraal decor, guirlandes, acanthusbladeren, graveerwerk en putti. Geplaatst op 4 klauwpoten. Voorzien van een Frans...
Antieke zilveren pronkbeker, 800/000, met deksel. Beker op ronde voet, versierd met een cartouche met putti, vier opgesoldeerde vrouwfiguren, en floraal gedreven bewerking. Met op het deksel een adela...
Drie delen antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Familie Rose kopje met groene glazuur, floraal + bodemmerk. Twee schotels, republiek, geisha's in tuin decor + tekst + bodemmerk. Afmeting: ø 9,5 - ...
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Afmeting: 62 x 34 x 34 cm. In goede staat.
Groot, vroeg 18e eeuws verguld/plated houtgesneden kerkelijk Barok figuur met originele polychromie. Afmeting: H 74 cm. In zeer goede staat.
Antieke terracotta Friedrich Goldscheider Wien Jugendstil buste. Ontwerp Van Steen. Meisje in klederdracht. Afmeting: 39 x 37 x 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws religieus bronzen figuur. Moeder Gods'. Mooie patina. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke vruchtenhouten religieus snijwerk. Circa 1900. Afmeting: 45 x 50 x 6 cm. In goede staat.
Geelgouden slagring, 585/000, met diamant en parel. Slagring met aan weerskanten in de band 4 diamanten met een oudslijpsel. Aan de uiteinde van de slag is aan de ene zijde een diamant met oud briljan...
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Rechthoekige zilveren dekseldoos, 833/000, voorzien van bewerking met o.a. figuren aan een tafel. MT.: Fa Dahlia, Amsterdam, jl.:O:1924. De doos is voorzien van een deels houten interieur. Deksel slui...
Collier van cultivé parels, ø 7mm, bevestigd aan een geelgouden carabijnhaak, 585/000. Lengte 63 cm. In goede staat
Collier van grijze cultivé parels, wat grillig gevormd, ø 6,5-7mm, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, in bloemvorm met een witte parel. lengte 56 cm. In goede staat.
Groot wit marmeren figuur op marmeren basement. Naakte dame. Circa 1900. Gesigneerd Pozzi. Waarschijnlijk Egidio Pozzi. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Vier antieke miniatuurschilderijen in Louis Seize-stijl. Bewerkte messing omlijsting. Damesportretten. Met verso monogrammen met kroon. Gesigneerd Sillas. Afmeting: H 6 x B 5 cm. In goede staat.
Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Zilveren tafelschaal, 800/000, ovaal model, handgezaagd met pompoenen, krullen en floraal decor. Voorzien van een gecontourneerde rand. Grootte 37x31x8cm. totaal ca 1120 gram. Vrij grof uitgevoerd. In...
Bijzonder Russisch zilveren doosje, 84 zolotniks, voorzien van vergulding. In de vorm van een schatkist versierd met emaille en voorzien van een handgetekende emaille plaquette met voorstelling van ee...
Fraaie zilveren broodmand, 833/000, schuitvormig gezaagd model met spijlen en floraal decor, voorzien van een parelrand. MT.: Onduidelijk, jl.:F:1915 ca 790 gram. 32x22x12cm. Voorzien van gravure op d...
Antiek gegraveerd zwaard met heft van roggehuid. Met datering 1882. Gegraveerd met wereldplaatsen + kroon monogram en assay gemerkt. Oxydatie. Originele patina. Afmeting: L 100 cm. In goede staat.