Diese Webseite verwendet Cookies

45. Juliveiling 2020

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2x Ikonen naar antiek voorbeeld 1375
2x Ikonen naar antiek voorbeeld
Startpreis 40 EUR
E.W. Linck, Stilleven met glas 1390
E.W. Linck, Stilleven met glas
Startpreis 40 EUR
Lot ansichtkaarten Hengelo 2138
Lot ansichtkaarten Hengelo
Startpreis 40 EUR
19e Eeuwse 10 liter maat 2143
19e Eeuwse 10 liter maat
Startpreis 40 EUR
2x Gietijzeren spaarpotten 2176
2x Gietijzeren spaarpotten
Startpreis 40 EUR
Tuinbeeld, Schoen 2188
Tuinbeeld, Schoen
Startpreis 40 EUR
Bellen koord 2224
Bellen koord
Startpreis 40 EUR
Schippertje jugendstill 2232
Schippertje jugendstill
Startpreis 40 EUR
Lot antiek verguld bronzen beslag 2234
Lot antiek verguld bronzen beslag
Startpreis 40 EUR
Ketel + stoof 2258
Ketel + stoof
Startpreis 40 EUR
5x Wandborden van koper 2268
5x Wandborden van koper
Startpreis 40 EUR
Kolenkit + emmer 2269
Kolenkit + emmer
Startpreis 40 EUR
2x Engelse lucifersstrijkers 2294
2x Engelse lucifersstrijkers
Startpreis 40 EUR
4x Oud blikken speelgoed 3008
4x Oud blikken speelgoed
Startpreis 40 EUR
Antieke bijzettafel 4138
Antieke bijzettafel
Startpreis 40 EUR
Antieke halspiegel 4157
Antieke halspiegel
Startpreis 40 EUR
Bronzen boeddha figuur 5075
Bronzen boeddha figuur
Startpreis 40 EUR
Art deco glazen schaal, 1930 5541
Art deco glazen schaal, 1930
Startpreis 40 EUR
3x Boheems kristalglas 5544
3x Boheems kristalglas
Startpreis 40 EUR
3x Oud glaswerk 5545
3x Oud glaswerk
Startpreis 40 EUR
9x Hollandse blauw/witte tegels 6070
9x Hollandse blauw/witte tegels
Startpreis 40 EUR
2x Aardewerken borden 6090
2x Aardewerken borden
Startpreis 40 EUR
2x Porseleinen paarden 6092
2x Porseleinen paarden
Startpreis 40 EUR
3 wandborden met poezen 6113
3 wandborden met poezen
Startpreis 40 EUR