Gesigneerd Tilly Moes. Circa 1950. Zonnebloemen op vaas. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 41 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Rozetring met in het midden een rozet bezet met 7 singlecut geslepen diamanten, ca 0,07 ct met daaromheen een rand met 12 kleine rond gefacetteerde sma...
Prachtige gestoken mahoniehouten voltaire stoel met bloemenranken en rode velours stoffering. Circa 1860. Louis Philippe. Afmeting: 127 x 85 x 65 cm. In goede staat.
A. Peczely. 1891 - 1963. Tsjechoslowakije. Figuren in een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Dameshorloge, Tiffany & Co, model Portfolio, quarts-horloge, met een ronde stalen kast, ø 24mm, en schakelband voorzien van gematteerde bewerking. De band is voorzien van een vlindersluiting. Werkend....
Duitse Louis Philippe vier-laden commode met uitschuifbare schrijflade en gebogen front. Mahonie. Circa 1870. Afmeting: 91 x 100 x 57 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met bomen. Met gave zwarte lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee zilveren ringen, 925/000, met granaatachtige stenen. Een gewikkelde ring met verschillend gevormde zetkasten met gefacetteerde stenen, breedte 35mm, en een ring met peervormige granaten en markes...
Twee kuipstoelen met bruin lederen zittingen en chroom. Wired Chairs. Door Gastone Rinaldi Italië. Tweede helft 20e eeuw. Leder beschadigingen. Afmeting: 75 x 60 x 60 cm. In redelijke staat.
Drie Boheemse kristalglazen manden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
J.G. Gerstenhauer. 1858 - 1931. Schaal met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met turkoois. Ring met een grote ovale zetkast bezet met een ovale cabouchon turkoois, 18x14mm, de zijkant van de zetkast is opengewerkt met krullen. De band van de ring is v...
Twee grote Duitse witte Bisquit porseleinen kinderen op losse consoles. Gemerkt Germany. 20e Eeuw. Eén blad gelijmd. Afmeting: 64 - 66 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok-stijl vitrine opzetkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 120 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
18de Eeuwse, op eikenhout beschilderde Tryptichow ikoon, met 5 Heiligen voorstellingen. In originele ongerestaureerde staat. Afmeting: 35x49x4 cm. In goede staat
Witgouden ring, 585/000, met groene en diamant. rozetring met in het midden een rond gefacetteerde groene steen, met daaromheen een rand met 10 singlecut geslepen diamanten, ca 0,10 ct. ø kop 10 mm. ...
Grote Majolica paraplubak met paradijsvogels. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x Ø 20 cm. Chips bodemrand. In redelijk/goede staat.
Ring, 333/000, met saffier en parel. Ring met een ovale bewerkte witte zetkast bezet met 2 rond gefacetteerde saffieren, ø 2,2mm, en een zoetwaterparel, ø 4,5mm. Grootte kop 17x11mm, ø 60, ca 2,4 gram...
Twee grote Duitse 18e eeuwse Fayence schotels. Hanau. Met chinoiserie decor. Beschadigingen + restauratie. Afmeting: Ø 34 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Stel zilveren manchetknopen, 925/000, met tandjes. vierkante manchetknopen versierd met eikenbladen en een tand. 18x18mm. Totaal ca 13,2 gram. Nieuw