Twee Chinees porseleinen republikeinse plaquettes in houten omlijsting. Gesigneerd. Met geisha's in tuin decor. Afmeting: H 35 x B 20 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren kluwenhouder, 800/000, uitgewerkt met filigrain krullen en voorzien van een bewerkte beugel door middel van antiek jasseronketting. Voorzien van Frans exportkeur en een keur voor vreem...
Geelgouden zegelring, 585/000, met vierkant geslepen roze steen. Grootte kop 12x13mm. ø63 ca 9 gram. In zeer goede staat.
Pendant. Albert Jurardus van Prooijen. 1834 - 1898. Vissersvrouw met kind + Visser met tabakspijp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 20 cm. In goede staat.
Pierre Comba. 1859 - 1934. Italiaanse soldaten in de bergen. Aquarel op papier. Afmeting: H 44 x B 24 cm. In goede staat.
Gerrit Willem van Blaaderen. 1873 - 1935. Boerderij in heuvellandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Prachtige antieke tinnen Jugenstil bowlpot met floraal decor en facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 43 x Ø 25 cm. In goede staat.
Antiek Frans lams-perkament document. Handgeschreven met extra opschrift Breuet d'Assurance de 15000 pour le chareau sur la chargeur marechat de logis et cetera. ondertekend door koning lodewijk de 14...
Vuurvergulde Franse bronzen pendule met ridder te paard. Circa 1840. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 50 x 40 x 18 cm. In goede staat.
Antiek drie delig Frans klokkenstel met coupes. Circa 1900. Compositie metaal met marmeren basement. Vrouw met bloem en engel. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Paar pootjes weg. Afmeting:...
Hollandse eikenhouten Renaissance toogkast. Zeeuws. 17e Eeuw. Kop afneembaar. Mooie patina. Afmeting: 170 x 150 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten Gelderse pastoorskast met mooie patina, schappen en lades. Deels uitneembaar. Afmeting: 180 x 167 x 70 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse Renaissance palissander kussenkast met ranken. Uitneembaar. Ongerestaureerd. Fineerschades, slot later. Afmeting: 208 x 190 x 73 cm. In redelijke staat.
Antieke bronzen buste door Van Daele. L.N. Paris gietstempel. Buste faun. 19e Eeuw. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Loosdrechts' porselein M.O.L. Bestaande uit: Twee schotels (goed), suikerpot (gelijmd), kopje (haarscheur). Met floraal/goud decor. Afmeting: 8 - 13 cm. In redelijke staat.
Kapitale Spaanse Lladro porseleinen figurengroep op houten basement. Eénhoorn bij liggende vrouw met bloemen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 32 x 16 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi zeskantige theebus met Foo-honden decor. Afmeting: 14 x 9 x 10,5 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen. Eén maal groot, Queng Lung, floraal, haarlijn. Eén maal groot met landschap + bodemmerk, gelijmd en haarlijn. Eén Queng Lung kom met landschap decor. Afmet...
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met floraal decor en karaktertekens. Afmeting: 37 x Ø 24 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Bestaande uit: Kom met zwart verlopen glazuur, randschade. Waterbakje met celadon craqule glazuur, goed. Afmeting: 13 - 15 Ø cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen celadon kom. Sung-stijl in bloemvorm. Afmeting: 7,7 x Ø 16,5 cm. In goede staat.
Geelgouden creolen, 750/000, met diamant. Zware klapcreolen aan de voorzijde bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,06 ct. Breedte 3,5mm, ø 13 mm. totaal ca 4,4 gram. nieuw
Zeldzame vroeg 19e eeuwse mahoniehouten muziekstandaard met dik fineer, dubbelzijdig met lyra. Circa 1820. Afmeting: 159 x 30 x 42 cm. In goede staat.
Twee zware antieke compositie metalen beelden. Musicerende Italiaanse figuren in 17e eeuwse klederdracht. Circa 1900. Afmeting: H 46 - 47 cm. In goede staat.