Zilveren servies, 925/000, 3 delig. Servies met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, bolmodel voorzien van een gekrulde oren met floraal decor. MT.: Di Cristofalo, Palermo. Importeursteken: Hamco,...
Geelgouden pennenarmband, 585/000. Pennenarmband met geslepen schakels voorzien van een bakslot met veiligheid. Breedte 8 mm. lengte 20 cm. ca 13,9 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met 5 ovaal gefacetteerde saffieren, verlopend in grootte, breedte 5,5-8 mm. Met tussen de saffieren gouden bewerkingen met om en om een klein di...
Constant Artz. 1870 - 1951. Landschap met windmolen, boerin met wasgoed en eenden. Bedoekt + restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 70 cm. In redelijke staat.
Van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Grote vergulde bronzen Empire-stijl hanglamp. Elektrisch, zes-lichts. Met kristalglas. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 70 x Ø 90 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer met tinnen wijzerplaat. Naar 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 130 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse statenbijbel (staten generaal) met originele lederen band. Gebroeders Stam, 1643, Amsterdam. Afmeting: 11 x 28 x 43 cm. Deels gerestaureerd.
Sideboard met glazen deuren. Notenhout fineer, geeboniseerd. Middelste deur is voorzien van medaillon decor. Afmeting: 100 x 150 x 40 cm. In goede staat.
Bronzen tafel, voorstellend zittende naakte vrouw die het tafelblad vasthoudt. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 80 x 70 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws mahoniehouten Empire plantenkastje met spiegeldeur en zinken plantenbak. Circa 1820. Afmeting: 80 x 54 x 39 cm. In goede staat.
Eiken bijbelkastje in Gotische-stijl. Circa 1900. Massief front met diverse heiligen uitgewerkt. Afmeting: H 148 x B 95 x D 53 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Utrechtse eikenhouten poortkast met ebbenhout. Twee stukjes hout front missen en sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 167 x 51 x 150 cm.
Gaaf 18e eeuws eikenhouten Twents Barok kabinet met origineel beslag. Tevens vijf Petrus Regout Sana keramieken kastkommen. Circa 1880. Afmeting: 240 x 175x 60 cm. In goede staat.
Russisch orthodoxe houtgesneden heilige Maria met polychromie. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Groot gelimiteerd kristallen Swarowski figuur. Geelbuik Rosella 2007. Op houten standaard. In originele verpakking. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met figuren in landschap decor + zes tekens bodemmerk. Twee haarlijnen. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk staat.
Drie delen Chinees porselein/aardewerk. Bestaande uit: Bloemvormige celadon kom, bolvaasje en orenvaasje. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Twee Chinese of Japanse porseleinen vazen. Zeskantig met Familie Rose/floraal/vazen/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi kom met paradijsvogel decor en zes tekens bodemmerk. Gelijmd. Afmeting: H 10 x Ø 21,6 cm. In matige staat.
Grote diepe Chinees porseleinen Familie Verte schotel met krijgers te paard + floraal decor. Afmeting: 6 x Ø 28 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen. Eén maal berglandschap met dorp, tekst en signatuur. Eén maal landschap met haan, tekst en signatuur. Afmeting: 170 - 200 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen gemberpot met vissen onder water decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x Ø 13 cm. In goede staat.