Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

45. Juliveiling 2020

AD-

Versteigerung am Donnerstag, 2. Juli 2020 ab 10:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Empire kabinet, 1800
Ergebnis: 450 EUR

Hollands eikenhouten Empire kabinet met origineel verguld messing ringbeslag, drie-kwart zuilen en messing capitellen. Afmeting: 223 x 170 x 60 cm. In goede staat.

4x 18e Eeuwse Chinese borden
Ergebnis: 275 EUR

Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Octagonale borden met tuin decor. Eén goed, één met haarlijn, twee met minimale chips. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Christoph Palme plafondlamp
Ergebnis: 150 EUR

Vergulde Duitse messing Christoph Palme plafondlamp met kristalglazen pegels. 80-er Jaren. Afmeting: 50 x Ø 45 cm. In goede staat.

Messing hanglamp
Ergebnis: 40 EUR

Messing vergulde hal hanglamp met geëtst glas. 20e Eeuw. Afmeting: 33 x 16 x 16 cm. In goede staat.

Chinese schotel met Ming decor Ø 49,8 cm.
Ergebnis: 600 EUR

Grote Chinese porseleinen schotel met Ming/hertendecor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 49,8 cm. In goede staat.

Eiken linnenkast
Startpreis 200 EUR

Landhuis-stijl eikenhouten uitneembare twee-deurs linnenkast met lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 106 x 68 cm. In goede staat.

17e - 18e Eeuws Chinees kannetje
Ergebnis: 110 EUR

17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen schenkkannetje met floraal decor. Chip + haarlijn. Afmeting: H 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 425 EUR

Antiek Chinees porseleinen octagonale celadon vaas. Okerkleurig met craquelé glazuur en bodemmerk. Afmeting 24 cm. In goede staat.

Compagnon viool
Ergebnis: 120 EUR

Oude viool. Gemerkt met etiket Compagnon. Inclusief vioolkist van imitatie slangenleer. Circa 1900. Frankrijk, Mirecourt. Afmeting: 77 cm. In goede staat.

Antieke Perzische loper, 118 x 345 cm.
Ergebnis: 120 EUR

Antieke handgeknoopte Perzische loper in de kleuren rood/bruin. Zijkanten kapot/gerafeld, in het middel sleets. Afmeting: 118 x 345 cm. In redelijke staat.

Kodak Six 20F Box + foedraal
Startpreis 50 EUR

Kodac Six F Box Camera in lederen foedraal. 1955- 1957. Afmeting: 10 x 12 x 7,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen vaas met blauw glazuur, meander omranding, olifantenkoppen en bodemmerk. Lichte glazuurschade bovenrand. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.

6x 18e Eeuws Chinees porselein Ø 23,5 cm.
Ergebnis: 300 EUR

Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Queng Lung borden met landschap/pagode decor. Drie borden minimale chips, rest goed. Afmeting: Ø 23,5 cm.

Chinese vaas
Startpreis 180 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel. 19e Eeuw. Afmeting: 43 x Ø 19 cm. In goede staat.

Porseleinen Quan Yin
Startpreis 400 EUR

Chinees porseleinen Blanc de Chine Quang Yin met kruik op lotusbloem. Gemerkt op rug. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

Chinese rolvaas
Ergebnis: 700 EUR

Grote Chinees porseleinen rolvaas met blauw/witte figuren in landschap/tekst decor. Signatuur. Afmeting: 45,5 x Ø 14,5 cm. In goede staat.

Zeldzame Chinese Foo-hond
Startpreis 400 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Foo-hond met mat-bruin en blauw glanzend glazuur. Afmeting: 14,3 x 13,2 x 8,5 cm. In goede staat.

Antiek Chinees bronzen figuur
Startpreis 250 EUR

Antiek Chinees bronzen figuur. Geisha. Restvergulding. Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede
Ergebnis: 30 EUR

Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Reizend gezelschap. Houtsnede op papier. Afmeting: H 24 x B 33 cm. In goede staat.

Paar zilveren kandelaren
Startpreis 160 EUR

Paar zilveren kandelaren, 925/000, gevuld, gemaakt in een markiesvormig met filetranden. MT.: Williams Ltd, Birmingham, jl.:u:1919. In redelijke staat

Kristallen strooibus met zilver, 1922
Ergebnis: 50 EUR

Vierkante geslepen kristallen strooibus, voorzien van 925/000 zilveren montuur met fraai opengewerkt knopdeksel. Synyer & Beddoes, Birmingham. Anno 1922. Afmeting: 5 x 16 cm. In goede staat.

Lot zilver, 6 lepels en vaas
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilver, 800/000, met 6 zilveren theelepels met hartfilet voorzien van monogramgravure, 10 cm, en een trompetvaasje met golvende rand op ronde voet. 10 cm. Totaal ca 86 gram. In goede staat

5 Delen zilver (divers)
Startpreis 40 EUR

Vijf delen met zilver, 835/000, een vaasje voorzien van gravure; 13-6-'49 Soerabaja, hoogte 16 cm, een specerijenbakje uit kristal met zilveren rand met parelbewerking, ø5x3,5cm, een suikertang met ha...

Lot zilveren mesjes etc.
Ergebnis: 60 EUR

Lot met zilveren bestekdelen, 835/000 met 5 botermessen, vleesvork, cakevork en 2 lepeltjes. MT.: o.a. Gerritsen en Van Kempen, Zeist, en H.Hooijkaas Schoonhoven. jl.: 1877/ 1933. ca 183 gram. 11-21cm...