Grote blauw/witte Chinees porseleinen vaas met rondom figuren en hemel decor. Afmeting: 45 x Ø 18 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Chinese porseleinen yongzheng landschaps kom. Haarlijn. Afmeting: 6 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met Europeanen/floraal/goud decor. Chips rand. Afmeting: Ø 23,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met floraal/goud decor. Gecontourneerd met kippen in de bodem. Bestaande uit: Zeven kopjes en vier schotels. Afmeting: 6 x Ø 13 cm. In goede staat.
Lot zilveren bestek, 833/000, model Haags lofje, met 8 tafellepels, 8 tafelvorken, 7 dessertvorken en 5 dessertvorken, allen voorzien van een monogramgravure aan de achterzijde. MT.: Gerritsen en van ...
Zilveren goldplated kelk, 13 lothe, 812/000, op ronde voet versierd met bladdecor. De kelk is rijkelijk versierd met guirlandes en bloemen. Vermoedelijk Troppau, Austria 1827. 15x25cm. ca 570 gram. Ge...
Geelgouden rozetring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een bolle band voorzien van een opgesolderde rozet bezet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, met daaromheen een rand met 14 brilj...
Twee vroege Chinese metalen gepolychromeerde Foo-honden/Tempelhonden. 17e Eeuw of ouder. Mooie patina. Afmeting: 14,8 x 10,8 x 6,3 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese gesigneerde rolschilderijen met dieren voorstellingen. Prenten. Afmeting: 150 - 170 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese rolschilderijen met floraal decor en tekst. Gesigneerd. Afmeting: H 190 x B 115 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette in houtgestoken lijst. Gesigneerde plaquette met visarend en vis in water. Afmeting: H 24 x B 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen oker geglazuurde kom met kraanvogel/wolken decor + zes tekens bodemmerk. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: H 7 x ø 17,5 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse zilveren lepels en één bijbehorende zilveren vork. Steelaanzet Amsterdams Lof en steeleinde Haags Lofje. Mr. Roelof Helweg-Amsterdam. Allen jaarletter P= 1798 en meerdere herkenringen....
Twee vergulde schoteltjes, uit een zilverhoudende legering, versierd met cloissonne. Schoteltjes aan de bovenzijde versierd met floraal emaille decor, voorzien van parelrand met blauw emaille. ø12cm...
Fraaie geelgouden alliancering, 585/000, met diamanten. Alliancering met 2 zigzag rijen bezet met in totaal 24 diamanten met een oud ovaal slijpsel, totaal ca 1,5 ct.één steen is wat beschadigd. ø63 c...
Arnold Marc Gorter. Bosven met knotwilgen en eenden. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Henk ten Cate. 1867 - 1955. Poldergezicht met visser en windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: H 80 x B 120 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Stilleven met vaas en bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 66 cm. In goede staat.
Hendrik Frauenfelder. 1885 - 1922. Boer melkt koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 51 x B 71 cm. In goede staat.
Alois Boudry. 1851 - 1938. Boerenvrouw in interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 45 cm. In goede staat.
Ben Viegers. 1886 - 1947. Hollandse binnenhaven met steiger en boten. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek houten draaiorgel van Orchestra Organette, met twee blaasbalgen (lek) en originele polychromie. Met papieren muziekrollen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 40 x 31 cm. In goede staat.
Zeldzame Franse messing tafelklok. Systeem Farcot. Met ronddraaiende slinger en tijdsaanduiding. Afmeting: 18 cm. In goede staat.