Antieke Franse messing reiswekker en enchappement en wekker op bel. Wijzerplaat iets beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 12 x 7,5 x 6,5 cm. In redelijk/goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met geel glazuur, floraal decor en roze strik + bodemmerk. Afmeting: H 26 x Ø 16,2 cm. In goede staat.
Antiek Frans compositie metalen klokkenstel met rood marmer. Soir D. Autumn. Arm kaarskandelaar gebroken. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 51 - 53 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen Queng Lung drinkbeker met landschap/goud/floraal decor. Afmeting: 14 x Ø 10,5 cm. In goede staat.
Antieke gesigneerde kopergeslagen Japanse/Chinese theepot. Afmeting: 10 x 15 x ø 12 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante vaas met ribbels en lichtbruin craquele glazuur. Oude haarlijn. Afmeting: 19 x 11 x 11 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Twee Delftse porseleinen klokkenstellen. 20e Eeuw. Functie niet getest. Enkele chips. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden bouchard dameshorloge, 750/000, met diamanten. Horloge met een rechthoekige kast, 24x18mm, voorzien van 2 randen met 70 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,38 ct SI, met goudkleurige w...
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Schwarzwalder eikenhout gesneden wandklok met Lenzkirch reiswekker en decoratieve houten gewichten. Circa 1900. Afmeting: 36 x 36 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge met chatelaine, Engels zakhorloge met sleutelopwinding, 925/000, Birmingham, met chatelaine voorzien van 2 signetten en een sleutel. MT.: A.Kuilenburg, Schoonhoven. 30 cm. In goede...
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Wigle Engelsma, 2008. 1953 - . Titel: Galjus. Zeilboot op landkaart. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Duitse Schwarzwalder rozenklok met schotelvormig wijzerblad. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 40 x 27 x 15 cm. In zeer goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Collier van gefacetteerde granaat stenen, ø6-10 mm, bevestigd aan een geelgouden gefacetteerde sluiting met lijnbewerking, ø10 mm. Lengte 75 cm. In goede staat
Grote Chinees porseleinen vaas met opgewerkte bloemen en Foo-honden. Wit-bruine glazuur. Minimale glazuur schade. Afmeting: 36 x ø 30 cm. In goede staat.