Ongesigneerd. 20e Eeuw. Arabieren te paard. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke bewerkte messing dekseldozen. 18e - 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 12 cm. In goede staat.
Grote kristallen kroonluchter met messing. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x ø 60 cm. In goede staat.
Domotyrko Dimitry. Russische School. In the Tzaritzino. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 25 x B 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari vazen met tuin decor en Foo-honden. Eén deksel is hond gelijmd. Eén deksel chip. Afmeting: 27 x 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
L. v.d. Poll. 21e Eeuw. Strandgezicht met vissersvolk. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Louis Stutterheim. 1873 - 1943. Boeren huisje met strodak. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 25 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke messing microscoop in notenhouten kistje. Circa 1900. Afmeting: 5,8 x 17 x 7 cm. In goede staat.
R. Davind Digby, 1936. Opvliegende fazant. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen platte kom met paarden/draak decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x ø 18 cm. In goede staat.
Twee bronzen penningen: 1x bronzen penning door F. Caunois met op voorzijde "JOHANNES LOCKE" en op achterzijde "NATUS WRINGTONI PROPE BRISTOLOUM IN ANGLIA AN. M. DC. XXXIII / SERIES NUMISMATICA UNIVER...
James Holmyard. 1929 - 2009. Australië. Australisch landschap met boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 28 x B 35 cm. In goede staat.
Aad van den Bosch. Formation. Gouache op papier. Afmeting: H 41 x B 58 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Delftse Fayence schotels met chinoiserie decor. Lichte randschades. Afmeting: ø 34,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen Familie Verte bord. Haarscheur. Afmeting: 5 x ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kopje, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Kom, met floraal/vlinder decor + bodemmerk. Kom, tuin/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: 8 - 16 cm. In g...
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
Acht oude Chinese snuffbottles. Divers. Onder andere: Porselein, emaille, glas en natuursteen. Afmeting: 5 - 8 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtig witgouden horloge, 585/000, met diamanten. Tusal dameshorloge met een ronde kast, ø 24mm, met een lunette bezet met 28 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0.84 ct, bezet aan een gematteerd...
6x Oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Republiek vaas. 2x Imari, beschadigd, Natuurstenen waterbakje. Twee bordjes. Afmeting: 6,5 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzonder fraaie zilveren theekan, 934/000, laag bolmodel, geplaatst op een ronde voet met een twaalfhoekig lopende bovenkant en deksel met als knop een zwaan. Voorzien van een tuit deels versierd met...
Set met een vulpen en aansteker, Must de Cartier, Trinity Lacquer, goldplated. 7x2,5cm en 17 cm. Deukje in de pen verder in goede staat
Brede gouden armband, 585/000, met witgouden en roodgouden bewerking, in mat en poly. Voorzien van bakslot en veiligheden. breedte 2 cm, 19,5 cm. Totaal ca 47,2 gram. In goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 835/000, en een hanger, 925/000, met labradoriet. Ankercollier met een hanger bezet met een ovale cabouchon geslepen labradoriet. 21x28mm. 55 cm. totaal ca 19,5 gram. In goede staat
Zilveren koffiekan, 835/000, rococo stijl met een getorste bewerking en uitgewerkt cartouche en cartouches bij de poten. De greep is versierd met acanthusbladeren. 21x11x23c. ca 869 gram. Importeursk...
Antieke zes-vlaks geslepen kristallen mosterdpot met geslepen ster op bodem. Geplaatst op een 835/000 gecontourneerde zilveren voet. Montuur met floraal gegraveerd klepdeksel. Voorzien van knop en geg...
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden armband, 585/000. Armband met pennen voorzien van gematteerde en gepolijste schakels. Voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 12 mm. ca 23,7 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige kristallen karaf met zilver, 835/000. Kristallen karaf met etswerk, voorzien van schenktuit en greep geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, met zilveren ketting en stop versierd...
Witgouden armband, 585/000, met diamant. Fijne armband met golvende schakels om en om gematteerd of bezet met 3 briljant geslepen diamanten. Totaal ca 0,33 ct. Voorzien van bakslot met veiligheid. Bre...
Zilveren koningscollier, 925/000, met losgevlochten schakels, breedte 7 mm, lengte 70 cm. ca 62 gram. In goede staat
Twee zilveren kandelaren, 835/000, met drie lichten, geplaatst op een driehoekig gecontourneerde voet met knerrenrand. Voorzien van een pijnappel met 3 armen met lichten. 23x23x19cm. MT.: Jakob Grimm...
Ebel horloge, model Sportwave, staal met goud, met vouwsluiting. Voorzien van een champagne-kleurige wijzerplaat. ø 36,5mm, saffierglas, Quarts. Voorzien van originele doos, papieren en 2 extra schake...
Twee zilveren theezeefjes, één opengewerkt model met biedermeierdecor met putti, 835/000, en een theezeef, 800/000, met gezaagd rasterpatroon en versierd met putti en C-voluten. 13-13,5cm. totaal ca 1...
Zilveren collier, 925/000, met kruis, 800/000. Lang figarocollier met daaraan een groot zilveren crucifix, 10x6cm. Lengte 65 cm. ca 54,2 gram. In goede staat
Antiek geslepen kristallen sierglas voorzien van inscriptie 'GM. Le Contre'. Met ruit- en diamant versieringen op zes-kantige 835/000 zilveren voet met florale graveringen. Anno 1875. Mr. W. Littel en...
Geelgouden streekhanger, 585/000, peervormig met S-vormig applique, baardje ne hangeroog met knopje. 5x1,8cm. ca 2,5 gram. In goede staat
Zilveren gembercouvert, 833/000, 2 delig met een deels getorste steel en gegraveerd floraal decor. MT.: A.A. Graves Kooiman, Schoonhoven, jl.v:1905. lengte 16,5-17cm. totaal ca 60 gram. in zeer goede ...
Zilveren choker, 925/000, met wat gebogen platte schakels voorzien van niello inleg. MT.: Taxo Mexico. Voorzien van een haaksluiting. Breedte 9 mm. Lengte 40 cm. ca 47,8 gram. In goede staat
Armband met 3 rijen bloedkoralen, ø 4 mm, bevestigd aan een geelgouden gecontourneerde sluiting met bloedkoraal met gouden eindstukken. 19 cm. In goede staat
Brede geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Brede ring met banden en 3 opgelegde witgouden banden, allen bezet met singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,26 ct. breedte 11 mm. ø 58, ca 5,5 gram....
Vier paar gouden oorknoppen, 585/000,met o.a. zirconia's. ø 3,5-5,5mm. Enkele pousettes iets verschillend. ca 3,4 gram. In goede staat
Zilveren armband, 835/000, met biedermeier schakel. Breedte 18 mm. 22cm. met veiligheid. ca 21 gram. In goede staat
Zilveren kinderbeker, 925/000, met 2 oren voorzien van een lijnbewerking. Portugees. 12x7x6cm. ca 91 gram. In goede staat.
Lot met vier sieraden met een zilveren horlogesleutel, een zilveren ring, een zilveren zakhorloge Systeme Glashutte, mist wijzer en een stalen zakhorloge, Cord. In redelijk goede staat
Elgin goldfilled zakhorloge, achthoekige met floraal bewerkte rand. De wijzerplaat is versierd met symbolen van de vrijmetselaars. 45x45mm. Uurwerk getekend: Elgin Natl Watches USA 23187269. In zeer g...
Zilveren geboortelepel, 1792, met een ovale bak en een dubbel getorste steel met dolfijnen en bekroond met een koe.MT.: Casparus Seth, Leeuwarden. Voorzien van gravure: Eerstke Wijtzes is Geboren Den ...
Sierlijke staafbroche met zaadpareltjes en granaat, 333/000. Broche met in het midden een rozet met in het midden een rond gefacetteerde granaat met een rand met zaadpareltjes. Aan weerskanten van het...
Tas met zilveren beugel, 835/000, gecontourneerd model met rozen en putti. 12x17cm. Voorzien van ketting met geborduurde tas met rozen. In goede staat
Lot met diverse gouden sieraden, 2 broches, een sluiting, drie oorhangers, een kapotte broche en slot. Totaal ca 16 gram. In redelijke staat