Antieke marine degen. Noorwegen. Met bewerkte lemmet en ivoren greep. Messing verguld gevest. 19e Eeuw. Afmeting: L 87 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse militaire oefensabels. Oxidatie. Afmeting: L 105 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.
Oude inheemse boog met diverse pijlen + houder. Toeristisch. 20e Eeuw. Afmeting: circa 128 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees bronzen scheepskanon met bewerking. Afmeting: 103 cm. In goede staat.