Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x ø 28 cm. In goede staat.
Fijn gedecoreerde oude Chinees porseleinen Familie Rose dekselvaas met figuren in tuin decor. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Zeldzame grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vaas met Chinees interieur decor met voorwerpen. Kangxi gemerkt. Vier tekens. Eén chip. Afmeting: 45,5 x ø 20,5 cm. In goede staat.
Drie koralen colliers. een collier van takjeskoraal, 12 mm, ca 45 cm, met double veeroog, een verlopend collier met ronde koralen en zilveren tussenstukjes, 5,5-7,5mm, 50 cm en een collier met engelhu...
Twee oude Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille figuren decor. 20e Eeuw. Eén blindmerk. Afmeting: ø 32 - 32 cm. In goede staat.
Drie antieke hockers, bijzettafeltjes. Eiken + notenhout. Circa 1900. Afmeting: 37 - 47 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
Tasje met zilveren beugel, 833/000, halfrond model, opengewerkt met bloemenmand en parelrand. Met binnenbeugel. Voorzien van antieke jasseronketting. 10x17cm. In goede staat
Antieke houtgestoken spiegel met floraal decor en klapstandaard. Circa 1910. Afmeting: H 77 x B 50 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden een Djokja zilveren klemband en armband, 2 colliers, 3 broches en een hanger met nefriet. Totaal ca 108 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Plazuid Gouda keramieken groen geglazuurd theeservies met twee kannen, zes kop en schotels, stoofje. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000 en hanger, 333/000, met granaat. Ring met een ovaal gefacetteerde granaat met daarnaast aan weerskanten 3 rond geslepen granaten. Breedte 9 mm. ø 56. En een ovale hanger met i...
Oud Chinees porseleinen Familie Rose waterpotje met bodemmerk en goudrand. Afmeting: 6 x ø 9,5 cm. In goede staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen kop en schotels met bloemen decor. Vijf schotels en vier kopjes. Vijf schotels, goed. Vier kopjes, goed. Afmeting: 6,5 - 10 ø cm. In goede staat.
Bruin lederen fauteuil met koperen nagels en houten poten. 20e Eeuw. Afmeting: 92 x 85 x 112 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk, met lakstempel voorzien van geslepen greep met zilveren stempel met monogram HB, 7,5 cm, en een schaal uit ijskristal op 3 krulpoten, voorzien van zilveren beugel met grave...
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Lot zilver met 6 lepels en 6 vorken, 925/000, model Hollands Glad, MT.: Onduidelijk, Utrecht jl.: t:1878. Eén vork is afwijkend MT.: G.H. Bouscholte, 's Gravenhage jl.:G:1816. 21,5 cm. ca 930 gram. In...
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Cassette met verzameling defecte zakhorloges + onderdelen. Afmeting: 29 x 22 x 6 cm. In redelijke staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Spaanse? porseleinen tafellamp met cherubijnkoppen. Onduidelijk gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 x ø 25 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.