Lot Chinese porseleinen Familie Rose kop en schotels. Drie-delig. Bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 9,5 - 10,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse 19e eeuwse Empire mahoniehouten uittrektafel met kolompoot. Afmeting: 81 x 128 ø cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen dekselpotten. Eén maal draken decor. Eén maal Familie Rose decor, perziken, vleermuizen. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Grote Jugendstil-stijl bronzen tafellamp met vrouw en gematteerde glazen kappen. Eén restauratie professioneel. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant en robijn. Rijring met strakke band bezet met 4 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,16ct, en 3 rond gefacetteerde robijnen, allen geplaatst in een witgoud...
Antiek mahoniehouten tafel met twee lades en intarsia piramide fineer op blad. Circa 1890. Afmeting: 72 x 61 x 40 cm. In goede staat.
Verzameling Petit Point accessoires. Onder andere: Brillenkokers, etui's, borstels, (poeder)doosjes, spiegeltjes et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Rozenburg Den Haag knobbelvaas met floraal decor. Circa 1910. Decor Indisch. Schilder G. Model nr.: 469. Chips bovenrand. Afmeting: 33,5 x ø 15 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Oosterse hangvitrinekast met front van bladgoud. Afmeting: 73 x 70 x 30 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse zwart gepolitoerde bonheur met tollen en kroon. Stukjes kroon los er bij. Circa 1870. Afmeting: 213 x 115 x 51 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek Delfts Fayence. Circa 1930. Eén maal knobbelvaas. Eén maal octogonale vaas, randschade. Afmeting: 26 - 42 cm. In redelijk/goede staat.
Brede zilveren armband, 925/000, met gevlochten schakels, bevestigd aan een groot bakslot met florale bewerking. 25 mm. lengte 23,5 cm. totaal ca 105,15 gram. In goede staat
Twee cement gegoten tuinvazen. Kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 56 x ø 46 cm. In goede staat.
Tiffany-stijl staande lamp met messing voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 154 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotel met chinoiserie decor. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoralen, met een oranje kleur, bevestigd aan een zilveren sluiting, 835/000, ovaal gevormd met bloedkoraal. ø 6 mm. lengte 50 cm. In goede staat
18e Eeuwse Engelse eikenhout gestoken ladencommode. Enkele sloten missen. Verder in goede staat. Afmeting: 102 x 106 x 51 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Vier antieke fotoalbums. Onder andere: Jugendstil + lakwerk, waarvan twee met speelwerk en speelplaten (spelend). Circa 1900 -1930. Afmeting: 35 - 44 cm. In goede staat.
Grote Duitse Gerold Bavaria porseleinen papegaai met goud decor. Gemerkt. Circa 1960. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.