Twee oude Chinees porseleinen lachende boeddha's. 20e Eeuw. Afmeting: 18 - 22 cm. In goede staat.
Twee zilveren broches, 925/000, met parel. een grote broche met florale vorm bezet met 9 parels, 44x45mm, en een broche/hanger met takvorm voorzien van 5 parels. 18x47mm. totaal ca 23,8 gram. In goed...
Kralentas met zilveren beugel, 833/000, met parelrand en voorzien van floraal graveerwerk. 10 cm. Schoonhoven, in goede staat
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met erotische voorstelling + bodemmerk. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke 833/000 zilveren huwelijkslepel. Steelaanzet met fraaie geprofileerde rattenstaart en steeleinde pied-de-biche, gravering achterkant bak 'Pier Dürks 1809 Gellandje Brants'. Mr. Casparus Seth-L...
Lot zilveren sieraden met oorknoppen -clips met parels, hanger, ring en choker met parel, broche en streekhangers. Diverse gehaltes. Totaal ca 27 gram. In goede staat
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een deels bewerkte band met 11 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,11 ct. breedte 3 mm, ø58. ca 1,6 gram. In goede staat
Inktstel met 2 vierkante kristallen potten voorzien van zilveren ronde doppen met parelrand, 835/000, geplaatst op een zwarte marmeren houder. 11x25x10cm, minimale chip en een enkel deukje in de dekse...
Vier antieke Chinese borden. Bestaande uit: Twee maal Imari, 18e eeuw, beschadigd. Twee maal Familie Rose, 18e eeuw, beschadigd. Afmeting: ø 22 - 23 cm. In matige staat.
Oud Chinees terracotta paard met rest polychromie. Afmeting: 42 x 32 x 13 cm. In goede staat.
Kristallen lodereinflesje, rechthoekig gevormd met slijpwerk, voorzien van geelgouden dop en kraag, 585/000, glad met aan de bovenzijde wat graveerwerk. 3x2x9cm. Iets scheef, verder in goede staat.
Collier van tonvormige bloedkoralen, ø3mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, 585/000, met ribbewerking. ø 6 mm, lengte 42 cm. In goede staat
Kleine oude Chinese Yixing trekpot met bodemmerk en florale emaille decor. Afmeting: 11 x ø 6,5 cm. In goede staat.
Armband en collier van bloedkoraal met geelgouden sluiting, 585/000. Armband met kleine tonvormige kralen, ø 3,5mm, bevestigd aan een geelgouden kapitolstok met oog, lengte 17 cm, en een collier van r...
Twee maal porseleinen leeuw met brons-kleurige glazuur. Flessen of kaarskandelaren. Gemerkt G.P.S. 20e Eeuw. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met florale decor. Eén chip. Afmeting: ø 21 - 31 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 19e eeuwse Imari porseleinen sierschotels met florale en geisha decor. Afmeting: ø 41 - 46 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose chicken kop en schotel. Drie minimale chips kopje. Afmeting: 4 x ø 10 cm. Verder in goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale, haan en tuin decor. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese Yixing theepot met Chinese karakters, bamboe decor en signatuur. Met bodemmerk. Afmeting: 8 x 19 x ø 14 cm. In goede staat.
Antiek Wilhelmina herdenkingsbord. 1898 - 1923. Afmeting: ø 23,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kistje met bolpootjes en miniatuur damesportret op deksel. Afmeting: 9 x 5,5 x 9 cm. In goede staat.
Twee antieke figuren. Circa 1900. Eén kaarskandelaar met bachus, compositie metaal met messing. Eén vergulde soldaat bij wijwaterbak (brons). Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.
Vier antieke messing wandkandelaren. Twee in Barok-stijl. Twee maal historisme (verguld). Afmeting: 19 - 25 cm. In goede staat.
Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Franse compositie metalen wekkerklok met vrouw en zijs. Circa 1900. Afmeting: 40 cm. In goede staat.
Messing spiegel met vrouwengezicht. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 66 x B 40 cm. In goede staat.
Grote marmeren baluster-vormige zuil of tafelpoot. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x ø 36 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels met chinoiserie decors. Beide beschadigd. Afmeting: 30 - ø 31 cm. In redelijke staat.
Grote Venetiaanse Murano hanglamp. Zeven-lichts. 20e Eeuw. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 75 x 70 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke goudkleurige Franse pendule met Sevres porseleinen klokkast. Gerestaureerd. Sevres gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke mahoniehouten Gustav Becker regulateur. Circa 1920. Weekloper, halfuur-slag, bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Afmeting: 90 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Schwarzwalder klokken. Eén maal porselein met slagwerk, haarlijn. Eén maal van hout, zonder slagwerk. Afmeting: 12 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Grote robijnrode Boheemse facet geslepen kristallen bolvaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 24 x ø 24 cm. In goede staat.
Jordi Pla Domènech. 1917 - 1996. Spaanse School. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 130 x 70 cm. In goede staat.
E. Kalkofen. Duitse School. Circa 1930. Riviergezicht met bootje en fuiken. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met wekker. Afmeting: 140 cm. In zeer goede staat.
Twee Swarovski kristallen panda's in originele doos met certificaat 2008. Twee-kleurig. Afmeting: 13 x 22 x 22 cm. In goede staat.
Piet van Wijngaerdt. 1873 - 1964. Hollands riviergezicht Sloterdijk. Pastel op papier. Afmeting: H 24 x B 42 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen pijpvaas. Met bij en tekst decor. Met signatuur. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerd Jugendstil tinnen figuur. Naakte dame. Gesigneerd A. Hugon. Circa 1915. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Kleine messing reiswekker met porseleinen plaquettes. Met datum + dagaanduiding. 21e Eeuw. Afmeting: 8 cm. In goede staat.
Franse kolomklok met boulle inleg en parelmoer. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Circa 1860. Minimale verlies inleg boulle. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Japanse Nagatina. Hout met messing. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 156 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Antiek bronzen met gietijzeren kanon met draken. Eind 19e eeuw. Afmeting: 24 x 45 x 17 cm. In goede staat.