Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met blauw bodemmerk. Chip bodemrand. Afmeting: 40 x ø 30 cm. In goede staat.
Oude Chinese porseleinen hocker in de vorm van een uil. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Zes antieke Jugendstil porseleinen dekselpotten. Eén deksel gelijmd. Circa 1915. Afmeting: 21 x 11 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse Stadt Meissen dekselschaal. Zwiebelmuster. Circa 1930. Eén chip. Afmeting: 18 x 34 x 27 cm. In redelijke staat.
Spaans porseleinen figuur. 20e Eeuw. Dame met bloemenmand bij piedestal. D.ART. S.A. Afmeting: 28 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Chinees schaakspel met jade speelstukken. In doos. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 35 x 22 cm. schaakstukken ca 8 cm hoog, In goede staat.
18e Eeuws Delfts Fayence kaststel met florale decor. Beschadigingen. Afmeting: H 19 - 25 cm. In redelijke staat.
Zes oude Delfts blauwe Fayence Porceleyne Fles wandborden. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 29 cm ø. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met florale decor en vier-tekens bodemmerk. Op houtgestoken consoles. Afmeting: 7 x 13, 5 cm ø. In goede staat.
Twee oude Makkumse polychrome borden met molen en schip decor. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Drie-delig Hollands Royal Delft blauw kaststel met florale decor. 20e Eeuw. Afmeting: 21 - 26 cm. In goede staat.
Vijf diverse polychrome borden. Onder andere: Porceleyne Fles, Oud Delft. Vogel/floraal decor. Afmeting: 20,5 - 24 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken wandschotel. Voorstelling van dame met spiegel. Nr. 306. Venus Chamau - W. Germany. Afmeting: ø 45 cm. In goede staat.
Zeven diverse Makkumse (herdenkings) borden etc. Polychrome etc. 20e Eeuw. Afmeting: ø 21 - 25 cm. In goede staat.
Acht delen 19e eeuws Chinees porselein. Onder andere: Twee kommen, één chip. Eén bord, één schotel, goed. Drie schaaltjes, goed. Eén stapeldoos, incompleet, chip. Afmeting: 8 - 23 cm. In redelijk/goed...
Zilveren ring, 925/000 met een stervorm gemaakt van edelstenen. Opvallende ring met de kop in de vorm van een ster bestaande uit blauw topaas, citrien en peridoot. 24x19 mm. ø 56 ca. 6.1 gr. Nieuw
Zeldzaam 835/000 zilveren oestervorkje met parelmoer heft. Lengte: circa 10 cm. Toegeschreven aan Mr. Le Febre en Godijn - Den Haag 1848 - 1849. In goede staat.
Prachtige zilveren ring, 925/000, met saffier. Ring met een kop in de vorm van een vogel, voorzien van 6 peervormig geslepen saffieren. Een deel van de veren zijn goldplated. ø 54, Breedte 31 mm. ca ...
Lot sieraden met 2 rosé stalen ringen met zirconia, Lumani, ø56/60, een stalen ring met paarse steen, ø60, een armband met jade, , 2 metalen armbanden en2 hangertjes.
Doos met diverse parels, granaat, lapis en hematiet kralen, tevens voorzien van diverse losse ogen, slotjes en garen.
Tas met zilveren beugel, 835/000, rond gecontourneerd model met floraal decor met ketting. Voorzien van een zwart velouren tas. jl.:J. :1919, Leeuwarden. 12x19cm. In goede staat
Collier uit witmetaal met lapis Lazuli. 50 cm. In goede staat
Zilveren vespa en sigarettenpijpje, vespa voorzien van 3 ribben versierd met graveerwerk met cartouches, 835/000, en een sigarettenpijpje met zilveren houder versierd met lijnendecor, gedeukt. 6x3cm e...