Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot benen figuren
Startpreis 60 EUR

Lot van acht oude benen miniatuur dieren figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 3 cm. In goede staat.

3x Oude Japanse benen gordelknopen
Startpreis 60 EUR

Drie oude Japanse benen gestoken gordelknopen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee maal figuren + één maal dier. Afmeting: 4,5 - 6 cm. In goede staat.

2x Oosterse snuffbottles
Startpreis 60 EUR

Twee Oosterse benen snuffbottles met figuren voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke viool in koffer
Ergebnis: 105 EUR

Twee oude/antieke violen in opbergkoffers. Eén incompleet. Ongemerkt. Circa 1900 - 1950. Afmeting: 59 - 60 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke dirigeerstok
Startpreis 100 EUR

Antieke Hollandse gegraveerde dirigeerstok. Zangvereniging Mariaparochie 28-6-1928. Afmeting: L 37,5 cm. In goede staat.

Snaarinstrument
Startpreis 40 EUR

Recording King Johnson Laa Dulcimer snaarinstrument. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Japanse Okimono, 1900
Ergebnis: 255 EUR

Antieke Japanse ivoren Okimono. Man met aap. Circa 1900. Afmeting: 13 cm. In goede staat.

Antieke ivoren Okimono, 1900
Ergebnis: 225 EUR

Antieke ivoren Okimono. Man met koffer. Gesigneerd. Circa 1900. Afmeting: 11 cm. In goede staat.

Antiek ivoren vrouwenbuste, 1930
Startpreis 150 EUR

Antieke ivoren Afrikaanse vrouwenbuste. Circa 1930. Afmeting: 27 x 6,5 cm ø. In goede staat.

3x Oude/antieke viool
Ergebnis: 70 EUR

Drie maal oude/antieke violen. Bestaande uit: Modern elektrisch + één incompleet, circa 1900 + kleine Chinese viool in koffer. Afmeting: 59 - 64 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Duitse Stainer viool, 1900
Ergebnis: 225 EUR

Antieke gesigneerde Duitse Stainer viool in kist. Circa 1900. Afmeting: 60 - 79 cm. In goede staat.

Antieke mandoline
Startpreis 50 EUR

Gesigneerde Duitse antieke mandoline. Circa 1900. Met diverse houtsoorten en parelmoer. Gesigneerd Apus. Spanningsscheur. Afmeting: 63 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke viool, Hopf
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Duitse gesigneerde viool door Hopf. Zeer oud, kleine beschadigingen. Afmeting: L 61 cm. In redelijke staat.

Zwitserse speeldoos, 1900
Startpreis 900 EUR

Antieke ingelegde antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën (8x) en drie bellen. Spanveer zit los. Kam heel. Circa 1900. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 41 x 28 cm.

Antieke Zwitserse speeldoos
Startpreis 800 EUR

Grote antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Eén tandje van kam afgebroken. Verder in goede staat. Afmeting: 23 x 47 x 27 cm. In redelijk/goede staat.

Verguld houten crucifix
Ergebnis: 50 EUR

Antiek houten crucifix met vergulde houten Corpus Christie. Afmeting: 53 x 31 x 12 cm. In goede staat.

Antieke Zwitserse speeldoos, 1900
Startpreis 800 EUR

Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.

Groningse stal gaslamp, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke Groningse gietijzeren stal-gaslamp. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 42 x 17 x 17 cm. In goede staat.

2x Antieke Indonesische Sirih-houders
Startpreis 50 EUR

Twee antieke Indonesische Sirih-houders (pruimtabak). Eén maal gegraveerd, drie-delig, circa 1930 + één maal met vakverdeling, circa 1900 en restanten Sirih. Afmeting: 23 x 23 cm ø + 10 x 23 x 13,5 c...

3x E. Duploye Academie Stenographique
Startpreis 50 EUR

Drie antieke stenografie oorkondes. Gesigneerd door Duployé. Circa 1900. Afmeting: 45 x 28 cm. In redelijk/goede staat.

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964
Startpreis 50 EUR

Verzameling authentieke pins Olympiade 1964. Afmeting: 41 x 21 cm. In goede staat.

Antiquarisch poezie album 1920
Startpreis 50 EUR

Antiquarisch poezie album met circa vierhonderd poezie plaatjes + kinderbestek doosje. Circa 1920. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

Antieke thermometer, 1910
Ergebnis: 50 EUR

Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Oude tafellamp in Louis Seize-stijl
Startpreis 175 EUR

Grote oude tafellamp in Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Verguld messing met blauw glas. Afmeting: 81 x 48 cm ø. In goede staat.