Wit metalen design tafellamp. 70-er Jaren. GEPO. Gebroeders Posthuma, Amsterdam. Basement bedeukt. Afmeting: 49 x 40 x 34 cm. In redelijke staat.
G.H. Kotschenreiter. 1854 - 1908. Slapende monnik met wijnglas en boek. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 21 cm. In goede staat.
Oude Japanse uitschuifbare metalen opiumpijp met goudkleurige florale beschildering. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.
Antieke notenhouten Jugendstil barometer met snijwerk. Circa 1915. Met Nederlandse opschrift. Afmeting: 69 cm. In goede staat.
Zes maal kruideniers voorraad/reclame objecten. Bestaande uit: Houten krat + flessen Wildervank gazeuse. Persil houten kist. Blue Band Margarine kist. Zeeuws Meisje. Remo wasbord. Boerinneke korstloze...
Grote oude Chinees porseleinen Blanc de Chine Quan Yin figuur met lotusbloem. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten miniatuur modelkastje. Afmeting: 58 x 47 x 19 cm. In goede staat.
Oude Japanse benen inro met bamboe decor. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 3 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Biedermeier drie-zits bank. Circa 1850. Afmeting: 103 x 180 x 87 cm. In goede staat.
Antieke Japanse Satsuma Koro. Gesigneerd. Fijn decor met goud/figuren + figuur godheid Satsuma. Gerestaureerd. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse Gründerzeit blank eikenhouten handwerktafel met klapbaar blad en lade. Circa 1880. Afmeting: 79 x 42 x 54 cm. In goede staat.
Vijf maal apothekers reclame Sanatogen. Circa 1930. Bestaande uit: Houten toonbankhouder. Drie blikken. Eén Sanatogen glazen voorraad pot. Afmeting: 8 - 42 cm. In goede staat.
Mooie oude Chinees poreleinen kom met zes tekens bodemmerk, rondom figuren en karpers in zee decor + godheid met hert. Gerestaureerde randschade. Afmeting: 8 x 22 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antiek kersenhouten nachtkastje. Circa 1900. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak handgepolitoerd. Afmeting: 78 x 37 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose bord met hanen in tuin decor, emaille + goud decor. Gelijmd. Afmeting: ø 22,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke etalage buste in klederdracht + haarspiegels. Circa 1920. Afmeting: 65 x 38 x 25 cm. In goede staat.
Hollands mahoniehouten Biedermeier kabinet met mooi snijwerk, kroon, klauwpoten en origineel beslag. Circa 1850. Afmeting: 248 x 185 x 63 cm. In goede staat.
Vijf-delige 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen kraagvazen set. Afmeting: 30 - 36 cm. In goede staat.
Antiquarische 'Het Hollandse Circus' theater van Nivea. en 'Wij maken zelf ons schimmen theater. Afmeting: 27 - 35 cm. In goede staat.
Zeldzaam Hollands Kwatta Cacao-poeder kruideniers voorraadblik met Jugendstil decor. Circa 1915. Afmeting: 33 x 18 x 18 cm. In goede staat.
Prachtig handgeknoopt Perzisch tapijt. Zeer fijn gedecoreerd met een man met pijl en boog en zeer veel dieren. Afmeting: 200 x 142 cm. In goede staat.
Keramieken figuur. Circa 1950 - 1960. Gemerkt R.S. Western Germany. Houtachtige glazuur. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Twee oude zijden Perzische kleden/loper. Aardetinten/floraal. Afmeting: 152 - 153 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen vaas met florale decor en ribbels. Afmeting: 25 x 15 cm ø. In goede staat.
Drie maal oud/antiek Chinees. Bestaande uit: Chinese Yixing theepot, bodemmerk + 19e eeuwse Engelse terracotta theekan met Chinees decor, twee chips + kleine oude Chinese Blanc de Chine trekpot. Afmet...
Antiek Frans bronzen figuur met ivoor en albast. Circa 1900. Bloemenmeisje. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Lot van tweeentwintig oude Chinees porseleinen gemberpotjes. Onder andere: Familie Rose, Familie Noir. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Antieke bronzen jongensbuste op marmeren basement. Marc Paul 1913. Afmeting: 39 x 45 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude Chinees porseleinen stemcups met Chinese spelende kinderen en zes karakters bodemmerken. Afmeting: 8,5 x 7,5 cm ø. In goede staat.
Twee maal Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kommetje met bruin glazuur en zes tekens bodemmerk. Eén grote kom met roze-groen glazuur en bodemmerk. Afmeting: 9 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Duitse Hummel plaquette. Twee jongelingen in venster. Nr. 125. Afmeting: 13,5 x 11 x 3,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met florale decor en vier tekens bodemmerk. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 18,7 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen celadon wierookpot met craquele glazuur. Afmeting: 14 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese gemberpot met bloemen en ranken decor. Geen bodemmerk. Afmeting: 12 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang du Boeuf diepe schotel met bodemmerk. Afmeting: 4,7 x 20,4 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen Familie Verte trekpot met figuren decor. Circa 1900. Afmeting: 15 cm. In goede staat.